Jolly kültür turlarıyla Türkiye'nin güzelliklerini keşfe çıkarıyor

Jolly, ara tatilde her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklu ya da çocuksuz aileler ve gençlerin fırsatlarla dolu keşif tatilleri yapmalarına olanak sağlıyor.

04/04/2022 20:57
Jolly kültür turlarıyla Türkiye'nin güzelliklerini keşfe çıkarıyor

Türkiye’nin güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Jolly’de  her bölgeye turlar mevcut. Jolly’nin Türkiye’nin her yerine düzenlediği paket turlarla hem ekonomik hem güvenli hem de keşif dolu bir tatil yapmak mümkün.

Jolly, ara tatilde her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklu ya da çocuksuz aileler ve gençlerin fırsatlarla dolu keşif tatilleri yapmalarına olanak sağlıyor. Kültür turları herkese uygun rotalar ve tur programları sunduğu için bu turlara olan ilgi giderek artıyor.

Jolly, turları 199 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor

Her mevsim başka güzel Kapadokya, Batı Karadeniz,  Eskişehir ve Odunpazarı, Kuşadası-Çeşme-Pamukkale ve günübirlik Sapanca, Maşukiye, Abant rotaları yurt içi kültür turları destinasyonları arasında yer alıyor.

Jolly kültür turları, birçok ilden günübirlik ve konaklamalı olarak hafta içi ve hafta sonu çıkış alternatifleri ile düzenleniyor. Jolly bu turları 199 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.