Jolly GyraAntalya ile Antalya semalarında

Antalya’da yer alan GyroAntalya firması tarafından bu yıl hayata geçirilen Gyrocopter turları, yerli ve yabancı misafirlerin büyük ilgisini çekecek.

04/06/2024 14:00
Jolly GyraAntalya ile Antalya semalarında

Halil Öncü / Antalya

Dubai başta olmak üzere diğer turizm destinasyonlarında da oldukça tercih edilen Gyrocopter turları, Antalya'nın muhteşem doğal güzelliklerini havadan keşfetmek isteyenlere benzersiz bir fırsat oluşturacak.

Türkiye’nin lider tur operatörlerinden Jolly’nin başarılı rehberleri de bu özel deneyimi yerinde deneme şansı buldu. Uçuş İşletme Müdürü Pilot H. Emre Koç ile birlikte Gyrocopter turuna çıkan Jolly ekibi oldukça keyifli ve mutlu bir uçuş yaparken, bu turların misafirler tarafından beğeni ile karşılanacağından emin olduklarını ifade ettiler.

Antalya Belek Boğazkent’te yer alan pistten Gyrocopter ile havalanacak olan misafirler Antalya’nın sahillerini, tarihi yerlerini ve dünyaca ünlü Belek golf alanlarını gökyüzünden seyretme şansı bulacaklar ve havacılık deneyimi yaşayacaklar.

Gyrocopter turlarının, hafif ve manevra kabiliyeti yüksek özel tasarlanmış hava araçlarıyla gerçekleştirildiğini belirten, GyroAntalya Pilotu ve Uçuş İşletme Müdürü H. Emre Koç, en az 15 dakikalık uçuşlar ile Gyrocopter turlarının turistlere hem adrenalin dolu bir macera yaşatacağını hem de Akdeniz'in eşsiz manzaralarını kuşbakışı izleme fırsatı sağlayacağını söyledi.

Jolly ekibi ile bir arada olmaktan ve projelerini onlara sunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Proje ortaklarından Erdoğan Budak ise, alternatif turizm adına çıktıkları bu yolda güvenilir bir şekilde ziyaretçilere unutulmaz anılar bırakmak istediklerini söyledi. Budak amaçlarının, Antalya’da havacılık sektörünün de var olduğunu göstermek ve havacılık turizmine de ciddi bir katkı sunarak yerli ve yabancı misafirlerin güzel anılar ile memleketlerine dönmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Antalya’nın her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaptığına dikkat çeken Jolly Akdeniz Bölge Rehberler Sorumlusu Selim Fazlıoğlu ise, GyroAntalya firması ile birlikte bu yıl birlikte çalışacaklarını ve bu özel deneyimin de misafirler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanacağını düşündüklerini söyledi. Fazlıoğlu, Jolly ekibinin de gerçekleşen uçuşta eşsiz bir gün yaşadıklarını belirterek teşekkürlerini sundu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.