Jet2 Holidays Türkiye'ye 850 bin turist getirecek

Jet2 Holidays CEO’su Steve Heapy, Türk turizmcilerle bir araya geldi. Jet2 Holidays CEO’su Steve Heapy, yerel acentası MTS ile, Kuşdası'nda bulunan Korumar Ephesus ev sahipliğinde düzenlenen programla 200’e yakın turizmciyle buluştu.

02/06/2022 20:43
Jet2 Holidays Türkiye'ye 850 bin turist getirecek

Toplantıya ayrıca MTS Türkiye Genel Müdürü Münci Karakaya, MTS Ege Bölge Genel Müdürü Tanju İçten, Sea Light Otelleri Sahibi Hüsnü Uçar, Aydın İl Turizm Müdürü Umut Tuncer katılım sağladı.

Jet2’nun hedefleri hakkında bir sunum gerçekleştiren Heapy, Türkiye’yi çok önemli bir destinasyon olarak gördüklerini belirtti.  2022’de 850 bin İngiliz getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Heapy, “Türkiye talebinde 2019’un üzerinde bir artış yakaladık. 2023 yılında bir milyon rakamını hedeflemekteyiz. Uçak sayılarını artırdık” dedi.

Milliyet’te yer alan habere göre, programda konuşan Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden ise, “İzmir havaalanına uçuşlarınızı uzatmanızı istiyoruz. Bölge, sezonun uzaması için gerekli altyapıya sahip. Biz de otellerimizi açık tutarak size destek vereceğiz” ifadesini kullandı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.