Jet2 Holidays Bodrum’a sezonun ilk uçuşunu gerçekleştirdi... Maxeria'dan büyük jest

Jet2 Holidays Havayolları’nın Boeing B738 uçağıyla 189 yolcu ile Londra Stansted Havalimanı’ndan Bodrum’a ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Maxeria Blue Didyma Hotel yetkililerinin organize ettiği keman dinletisi, eşliğinde muhteşem bir törenle karşılandı.

04/04/2023 17:10
Jet2 Holidays Bodrum’a sezonun ilk uçuşunu gerçekleştirdi... Maxeria'dan büyük jest

Jet2 Holidays’in Londra Stansted Havalimanı'ndan 3 Nisan 2023 tarihinde Milas-Bodrum Havalimanı'na gerçekleştirdiği ilk uçuşu, Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürlüğü, Jet2 Holidays yetkilileri ve Maxeria Blue Didyma Hotel yetkililerinin organize ettiği keman dinletisi eşliğinde muhteşem bir törenle karşılandı.

Organizasyon, Didim Akbük koyunun parlayan yeni yıldızı Maxeria Blue Didyma Hotel yetkililerinin talebi üzerine, Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürlüğü ve Jet2 Holidays yetkililerinin değerli destekleri ile beraber yapıldı.

İngiliz yolcular terminalde Maxeria Blue Didyma Hotel'in organize ettiği keman dinletisi ve kırmızı güller ile karşılandı. Jet2Holidays 7 Kasım 2023 tarihine kadar Bodrum Havalimanı'na İngiltere’nin çeşitli şehirlerinden haftada 23 uçuş düzenleyecek.

“MAXERIA ailesinden güzel bir jest!”

Maxeria Blue Didyma Hotel yetkilileri, güzel bir jest ile çıkış kapısından gelen ilk aileye 2024 yılında 1 haftalık bir tatil hediye etti. İlk defa Türkiye’ye gelen İngiliz aile bu jestten dolayı çok sevindiklerini ve 2024 yılında tatillerini tekrar Türkiye’de yapacaklarından çok mutlu olduklarını belirttiler.

“Rekor sayılara ulaşmayı hedefliyoruz”

Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut yaptığı açıklamada, 2023 yaz sezonu için Jet2 Holidays ’in Londra Stansted Havalimanı'ndan gerçekleştirdiği ilk uçuşu karşılamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Sezon boyunca diğer paydaşlarla iş birliği içinde yolculara güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedeflediklerini ifade eden Karadavut, “2023 yılının rekor sayılara ulaşarak devam etmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

“İngiltere pazarının 2023 yılında da çok daha fazla büyüyeceğini düşünüyoruz”

Didim Akbük Koyu'nun parlayan yeni yıldızı Maxeria Blue Didyma Hotel’in Genel Müdürü Selçuk Yamaç da, "Misafirlerimize güzel bir karşılama yaptık. Değerli desteklerinden dolayı Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut'a, Başmüdür Yardımcısı Cenk Özeren'e ve değerli ekibine teşekkürlerimi iletiyorum" diye konuştu.

Karşılama esnasında uçaktan inen bazı yolcuların Maxeria ailesinin eski misafirleri olmasının kendilerini çok memnun ettiğini belirten Yamaç, "2023 yaz sezonunda da İngiltere’nin ön planda olacağını düşünüyoruz" dedi.

Maxeria Blue Didyma Hotel’in Genel Müdürü Selçuk Yamaç, Maxeria’nın ve bölgedeki bazı işletmelerinin tüm yıl hizmet vermekte olması sebebi ile kış döneminde de tur operatörlerinden uçuş planlamalarını beklediklerini ve bu durumu her platformda dile getirmeye çaba gösterdiklerini belirtti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.