Jet2.com, Leeds Bradford-Dalaman uçuşlarının 15'inci yılını kutluyor

18 Mayıs 2009’da Jet2.com’un ilk uçuşu Leeds Bradford Havalimanı’ndan Dalaman’a indi. Bu yıl, havayolu şirketi , Türkiye’ye verdiği on beş yıllık hizmeti kutluyor.

20/05/2024 11:50
Jet2.com, Leeds Bradford-Dalaman uçuşlarının 15'inci yılını kutluyor

Jet2.com, 2009 yılında Türkiye’de yalnızca Dalaman’a uçuş düzenliyordu. O zamandan bu yana büyük bir büyüme ve genişleme yaşayan havayolu, bugün hem Jet2.com hem de İngiltere’nin en büyük tur operatörü Jet2holidays aracılığıyla dört Türk destinasyonuna hizmet veriyor: Dalaman, Antalya, Bodrum ve İzmir. Bu süreçte, milyonlarca müşteri Türkiye’nin popüler bölgelerine uçtu.

2024 yazında Jet2.com ve Jet2holidays, Birleşik Krallık’taki on bir havalimanından Dalaman’a uçuşlar sunacak. Bu havalimanları arasında Belfast International, Birmingham, Bristol, East Midlands, Edinburgh, Glasgow, Leeds Bradford, Liverpool John Lennon, London Stansted, Manchester ve Newcastle International bulunuyor. Bu geniş ağ, hem müşteriler hem de Türkiye kıyılarına seyahat planlayan bağımsız seyahat acenteleri için çeşitli seçenekler ve esneklik sağlıyor.

Jet2.com, Dalaman’a haftalık 88 uçuşla en kapsamlı programını sunacak

Bu yaz, Dalaman’a haftalık 88 uçuşla en kapsamlı programını sunacak olan Jet2.com, müşterilerine ödüllü hizmet ve ATOL korumalı paket tatillerin güvenliğini sunmaya devam ediyor. Jet2.com ve Jet2holidays, olağanüstü müşteri hizmetleri için Which? Recommended Providers olarak tanınıyor.

Dalaman’a seyahat seçenekleri arasında Jet2.com ile cazip ücretler, uygun uçuş saatleri ve 22 kg artı 10 kg el bagajı hakkı sunan sadece uçuş rezervasyonları yer alıyor. Alternatif olarak, müşteriler Jet2holidays aracılığıyla ATOL korumalı paket tatilleri tercih edebilirler; bu tatiller tesis içi müşteri desteği, 7/24 yardım hattı, transferler, ücretsiz çocuk yeri tatilleri gibi avantajlar içeriyor ve kişi başı 60 £ gibi mütevazı bir rezervasyon depozitosu karşılığında sunuluyor.

 “Bu yıl, Dalaman’a ilk sefer düzenlememizin 15. yılını kutluyoruz"

Jet2.com ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy, “Bu yıl, Dalaman’a ilk sefer düzenlememizin 15. yılını kutluyoruz. Bugün, İngiltere’den Türkiye’nin dört noktasına – Dalaman, Antalya, Bodrum ve İzmir – popüler uçuş ve tatil programları sunuyoruz ve milyonlarca müşterimizi bu muhteşem destinasyonlara taşıdık.

Türkiye’deki bu büyüme ve başarı, harika ortaklıklarımız olmadan mümkün olamazdı. Otellere, havalimanlarına, turizm kurullarına ve tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Gelecekte de büyümeye devam ederken, ortaklık yaklaşımımız yaptığımız her şeyin merkezinde olmaya devam edecek ve daha fazla müşteriyi Türkiye’ye götürmeye devam edeceğiz” dedi.

"Jet2'nun Dalaman’a şimdiye kadarki en büyük programı başlatması önemli bir kilometre taşıdır"

YDA Dalaman Havalimanı CEO’su Yiğit Laçin ise, “Jet2.com’u Dalaman’a sefer düzenlemeye başlamalarının 15. yıldönümü dolayısıyla tebrik etmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Jet2.com, geçtiğimiz on beş yıl boyunca havalimanımızın büyüme hikâyesinin ayrılmaz bir parçası olmuş ve Birleşik Krallık pazarını Dalaman’a bağlamada önemli bir rol oynamıştır.

Birinci sınıf hizmet sunma konusundaki kararlılıkları ve müşteri memnuniyetine bağlılıkları, ortaklığımızın başarısına büyük katkı sağlamıştır. Bu yaz, Jet2.com’un haftalık 88 uçuşla Dalaman’a şimdiye kadarki en büyük programını başlatması önemli bir kilometre taşıdır. Tüm Jet2.com ekibine yıllar boyunca verdikleri destek ve işbirliği için teşekkür ediyorum. Ortaklığımızın gelişmeye devam edeceğine ve daha fazla ziyaretçinin Dalaman ve Türkiye’nin sunduğu güzellikleri keşfetmesini sağlayacağına eminim” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.