İstanbul Marriott Hotel Pendik hizmete girdi

Marriott markası ile toplamda 8443 otele sahip dünyanın en büyük otel zinciri Marriott International’ın en yeni halkalarından biri olan İstanbul Marriott Hotel Pendik misafirlerini ağırlamaya başladı.

21/09/2023 14:20
İstanbul Marriott Hotel Pendik hizmete girdi

127 ülkede, 581 adet Türkiye’de ise zincir 4 6 otele sahip olup, 4 tanesi Marriott Markası ile hizmet veren otel grubu, İstanbul Marriott Hotel Pendik’in de açılışıyla ağını genişleterek marka gücünü bir kez daha kanıtlamış oldu. İstanbul Marriott Hotel Pendik, misafirlerine 231 oda kapasitesi, teras katında bulunan roof restaurant & barda dünya mutfağı ve Marmara Denizi’nin göz alıcı manzarası eşliğinde seçkin bir deneyim sunuyor.

Gün ışığı alan, sütunsuz balo salonu ile toplantı salonlarında son teknoloji teknik ekipmanlar ve hızlı internet hizmeti veren otel, günün koşturmacası ve kargaşasından uzaklaşma imkanı sağlayan Mclub’da, konuklarına çalışma alanları ve sevdikleri ile birlikte keyifli zaman geçirme imkanı sağlıyor.

"Hedefimiz her zaman öncelikle misafir memnuniyeti"

Nerolie Spa ve Fitness Merkezi çeşitli masaj salonları, zengin ıslak zemin alternatifleri ve fitness ekipmanlarıyla rahatlığı ve konforu birleştiren İstanbul Marriott Hotel Pendik, İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezi konumu, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, marinalar, alışveriş merkezlerine ve metro istasyonuna yakınlığı ile şehri keşfetme imkanı sunuyor.

İstanbul Marriott Hotel Pendik Genel Müdürü Emre Güllüler, bulundukları konum itibarı ile; sanayi bölgeleri, denizcilik sektörü, havacılık sektörünün bölgeye kattığı değer, Marriott markasının da gelişi ile bölgeye ve turizm sektörüne katacağı değerleri vurguladı. Güllüler, hedeflerinin her zaman öncelikle misafir memnuniyeti olduğunu belirtti.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.