IBTM Barselona Fuarı’nda Türkiye’ye ilgi arttı

Kongre ve Incentive alanlarında turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olarak kabul edilen IBTM (Incentives, Business Travel and Meeting), Barselona’da kapılarını ziyarete açtı.

28/11/2023 18:31
IBTM Barselona Fuarı’nda Türkiye’ye ilgi arttı

Fuarda Türkiye adına başta Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA), İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB), Titanic Hotels, CVK Park Bosphorus Hotel, Elite World Hotels & Resorts, Jolly MICE olmak üzere çeşitli otel ve seyahat acentalarının standları yer alıyor. Fuara katılanİstanbul Ticaret Odası ( İTO) ve TUGEV Başkanı Şekib Avdagiç, İTO Yönetim Kurulu Üyesi ve TUGEV Başkan Vekili Bahadır Yaşık, İzmir Kongre ve Ziyaretçi Bürosu, Ankara Kongre ve Ziyaretçi Bürosu, TÜROB Yönetim Kurulu Üyesi Banu Dedeman ile ICVB Genel Müdürü Dr. Cemil Hakan Kılıç katılımcılar ve turizm profesyonelleriyle temaslarını sürdürüyor.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) alanı içerisinde bulunan ATO standında "Ankara Kongre ve Ziyaretçi Bürosu" markası altında Ankara'nın turizm potansiyeli, "Health Ankara" markası altında da sağlık turizmi potansiyeli tanıtılıyor.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği ATO Standı’nda, fuarın sona ereceği 30 Kasım akşamına kadar B2B randevularının tamamı doldu. ATO, Barselona’da yeni destinasyon arayanlar için Ankara’yı bir alternatif olarak anlatıyor.

ATO Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Ömer Çağlar Yılmaz’ın koordine ettiği ATO standında yapılan B2B görüşmeler ile Ankara’ya sağlık amacıyla seyahat eden turist sayısının artırılması da hedefleniyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.