HolidayCheck'in Ege Bölgesi'ne özel Partner Etkinliği, Bodrum'da düzenlenecek

Milyonlarca yolcuyu mükemmel tatil destinasyonlarına bağlayan ve seyahat acentalarının hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olan HolidayCheck, Ege Bölgesine özel olarak Partner Etkinliği'ni 30 Mayıs'ta Be Premium Bodrum'da düzenleyecek.

21/05/2024 21:48
HolidayCheck'in Ege Bölgesi'ne özel Partner Etkinliği, Bodrum'da düzenlenecek

Avrupa'nın en iyi seyahat web sitesi olan Almanya'nın lideri HolidayCheck, bu etkinlik ile katılımcılara network oluşturma fırsatları sunmayı ve doğru formatta doğru kitleye ulaşmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

HolidayCheck Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Sinan İçten, Satış Direktörü Stefan Velte, İçerik Ortaklığı Uzmanı Julian Hehmann, Otel Tedarik Müdürü Nurten Demirbaş ve Teknik Uzman Jonas Weinz'in konuşmacı olarak katılacakları konferans, 14.30-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak Be Premium Bodrum'da gerçekleştirilecek.

Otel yöneticilerinin katılımına açık konferansta, özellikle Almanya pazarında, daha fazla potansiyel rezervasyon oluşturma, pazar trendlerini ve yaklaşan yenilikleri değerlendirmek için işletme ve pazar bilgileri, yorumların gücünü artırmak için içerik ortaklığı fırsatları gibi konular değerlendirilecek. Katılmak isteyenler, ücretsiz olarak kayıt yaptırabilir.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.