Hilton Bodrum’a Yeni İş Geliştirme Müdürü

Turizm sektöründe yaklaşık 19 yıllık bir deneyime sahip olan Gökçe Fenalan, Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ve DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista otellerine İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.

08/06/2022 15:51
Hilton Bodrum’a Yeni İş Geliştirme Müdürü

Ankara doğumlu olan Fenalan 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Kariyer basamaklarının ilk adımını Hillside Su ve Hillside Beach Club'da atan Fenalan, sonrasında şehir otelciliğine İstanbul Swissotel ile sürdürerek bir çok farklı lüks markada satış ve pazarlama alanlarında üst düzey  yöneticilik görevlerinde yer aldı. 2018 yılından bu yana Conrad Istanbul Bosphorus ve Hilton Istanbul Bosphorus otellerinin satış direktörlüğü görevini üstlenen Fenalan kariyerinin ilk yıllarında kazandığı TÜRSAB Mükemmellik Ödülü’ne ek olarak  turizm sektöründe pek çok mesleki eğitim ile deneyimini geliştirdi.

Gökçe Fenalan Haziran 2022 itibariyle Hilton Bodrum Otelleri Susona Bodrum LXR Hotels & Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Işıl Club Resort, DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista ailesine Bodrum Bölge İş Geliştirme Müdürü olarak profesyonel kariyerine devam etmekte.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.