Her şey dahili yanlış anladılar, otel odasında ne var ne yok çaldılar

İngiltere’deki bir otelde kalan iki kişi, otel odasında bulunan şampuan ve sabun dışındaki her şeyi çaldı.

26/08/2023 12:35
Her şey dahili yanlış anladılar, otel odasında ne var ne yok çaldılar

İngiltere’deki Dolphin Hotel’de kalan iki kişi otel odasında bulunan şampuan ve sabun dışındaki tüm eşyaları çaldılar. İki otel misafirinin yüzlerce kiloluk çalıntı mallarla kapıdan çıkarken kameraya yansıyan gülümseyen görüntüsü izleyenleri şoke etti. Çiftin odadaki su ısıtıcısını, çay kutusunu, lambaları ve odadaki vantilatörün yanı sıra iki banyo havlusu ve iki el havlusunu ve USB portlu bir güç uzatma bloğunu, çarşafları, yastıkları, odadaki televizyonun kumandasını çalıkları ortaya çıktı. 43 yaşındaki otel sahibesi Natalie Newton, "Almadıkları tek şey banyodaki şampuan ve sabunlardı" dedi.

KAMERAYA GÜLÜYOR

Mirror'da yer alan habere göre çift, Galler kıyısındaki geceliği yaklaşık 2.800 lira olan otele küçük bir çanta ile girdiği ancak büyük çantalarla eli dolu ayrıldı.  Otel sahibi “Bu kadar küstah olduklarına inanamıyorum. Adam merdivenlerdeki kameramıza gülümsüyor gibi görünüyor. Check-in yaptıklarında çok arkadaş canlısıydılar ama bunun biraz tuhaf olduğunu düşündüm. Çünkü kadınların el çantası dışında bagajları yoktu” dedi.

BU KADAR KÜSTAH OLDUKLARINA İNANAMIYORUM

Natalie şunları söyledi: “İnanamadım; o kadar sinirlendim ki, tüm odalar için satın aldığım pahalı, kabarık beyaz havluları çaldılar. CCTV'yi kontrol ettiğimizde odadaki her şeyi yüklemek için çanta almak üzere arabaya geri döndüklerini gördük. Adamın bir çantası vardı. Uzun süredir açık değildik ve ardından Kovid yaşadık, bu kolay olmadı. Misafirin böyle davranması mide bulandırıcı. Kim olduklarını öğreneceğiz. Onlara yazıklar olsun."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.