GÜMTOB ve TÜROFED: TGA Marmara Bölgesi'nde adayımız Çetin Ceylan  

Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GÜMTOB) ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 25 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan, TGA Yönetim Kurulu’nda Marmara Bölgesi'ni temsil edecek tek adayının Çetin Ceylan olduğunu açıkladı.

23/12/2022 22:43
GÜMTOB ve TÜROFED: TGA Marmara Bölgesi'nde adayımız Çetin Ceylan 

 

Adayların netleşmesi ile birlikte, TGA Yönetim Kurulu’nda bölgelerini temsil edecek adaylar için 25 Aralık 2022 günü sonuçlanacak  seçim için de süreç başladı.

Çetin Ceylan, BTSO (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası) 45. Komite Başkanı ve aynı zamanda GÜMTOB (Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) Başkan Yardımcısı görevlerinde sektöre hizmet veriyor. 42 yıldır, hizmet ve turizm sektörlerinin hemen hemen her alanında vizyoner yatırımları ve ürettiği istihdam ile katma değer yaratmak adına hizmet vermekte olan bir iş insanı.

Başvuruların tamamlandığı 14 Aralık 2022 günü, Bursa İl Turizm Müdürlüğü’nde, İl Müdürü Kamil Özer’e başvurusunu yapan Çetin Ceylan ve GÜMTOB Başkanı Buğra Artıç ortak açıklamalarında; "Bölgenin ve tüm Türkiye’nin en güçlü sektörlerinin başını çeken turizmin, içeride ve dışarıda, güçlü yanları ile hak ettiği şekilde, yeni dünyanın gerçeklerine uyumlanarak tanıtılması ve süreçlerin ileriye taşınmasına yönelik adımları atmak, kolektif çalışmaların parçası olmak ve bakanlık nezdinde gereken temsiliyeti yapmak adına niyetlerini dile getirdi.”

GÜMTOB ve TUROFED adayları  Çetin Ceylan ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bunca yıldır turizmin farklı hizmet alanlarında katma değer üreten, istihdam sağlayan, bölgede ve ülkenin farklı lokasyonlarında yaptığı, vizyoner, öngörü sahibi bakış açısı ile hepimize örnek olmuş, olmaya da devam etmektedir. Bundan sonra Güney Marmarayı’da TGA'da hakkını vererek temsil edeceğine inancımız sonsuzdur.” 

Çetin Ceylan ise yaptığı açıklamada, "Çıktığım yolculukta tek başıma olmayacağımı çok iyi bildiğim için mutluyum. Bu bir hizmete talip olma durumu. Olur ya da olmaz ancak, yıllardır olduğu gibi sektöre hizmete hep devam edeceğim.

Seçime birlikte girdiğim ve sandıkta yarışacağımız herkese bol şans ve başarı diliyor ve beni destekleyen sektörün tüm dinamiklerine de teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 1961 doğumlu olan Çetin  Ceylan,  Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Evli ve 2 çocuk sahibi, Bursa’da yaşıyor

Kurduğu ilk ve vizyoner turizm yatırımı olan Altın Ceylan, 37 yıldır aynı marka ile hizmet vermeye devam etmektedir. Turizm, Yaşam ve Eğlence Merkezleri, Organik Tarım ve Yenilenebilir Enerji sektörlerindeki yatırımları süreç içinde hayata geçmiş ve 2020 yılında Ardeniz Holding bünyesinde toplanmıştır. Çetin Ceylan aynı zamanda SKAL Bursa üyesi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.