Güçlenen yeni yönetimiyle I-MICE hedef büyüttü

Toplantı, incentive, kongre ve etkinlik sektörünün üreten ve dokunan Derneği (I-MICE) 3. Olağan Genel Kurulunu 14 Haziran günü İstanbul Marriott Hotel Asia ev sahipliğinde gerçekleştirdi. I-MICE, genel kurulla birlikte hedef de büyüttü.

15/06/2022 13:34
Güçlenen yeni yönetimiyle I-MICE hedef büyüttü

Sektör paydaşlarını bir araya getirmek ve kitlesel düzeyde muhatap olabilmek adına yoluna hızlı fakat emin adımlarla devam eden toplantı, incentive, kongre ve etkinlik sektörünün üreten ve dokunan Derneği (I-MICE) 3. Olağan Genel Kurulu'nu 14 Haziran günü İstanbul Marriott Hotel Asia ev sahipliğinde gerçekleştirdi. I-MICE, genel kurulla birlikte hedef de büyüttü.

Genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Kurt, “Kurulduğumuz günden günümüze dek taş üstüne taş koyan, sektörümüzün 1 adım daha ileri gitmesi adına katkı sağlayan herkese şükranlarımı arz ederim. Bu dönem yeni seçilen arkadaşlarımız ile sektörün hak ettiği öneme ulaşması adına üstümüze düşen tüm gayreti göstereceğiz.

Yeni dönemde her arkadaşımın buraya katkısının çok yüksek olacağına şüphem yok

Yılda 70-80.000 civarında küçük, orta ve büyük ölçekli organizasyon gerçekleştiren, deniz, kum ve güneş misafirine nazaran 4-5 katı civarında geliri ülkemize kazandıran, yerel ve şehir ekonomileri besleyen ve 50 civarında sektör paydalarıyla ortak hareket eden bu sektörün Ankara’da çok daha fazla çok daha güçlü anlatılması gerekmektedir.

Yeni dönem gerek Ankara’da kendimizi daha fazla anlatacağımız gerekse de ülkemizde ve yurt dışında çok daha fazla örgütleneceğimiz bir dönem olacak" dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.