Geceliği 3.7 Milyon TL… Dubai’deki Atlantis Royal’in açılış partisi büyük ses getirdi

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde yer alan ve ihtişamıyla şimdiden birçok habere konu olan Atlantis The Royal Grand otelinin açılışına Beyonce, Kendall Jenner ve Jay-Z gibi ünlüler damga vurdu.

22/01/2023 21:45
Geceliği 3.7 Milyon TL… Dubai’deki Atlantis Royal’in açılış partisi büyük ses getirdi

Dün akşam sadece VIP isimlere yönelik özel bir kutlamayla açılan Dubai’deki Atlantis Royal Grand oteli, Beyonce’nin açılışa özel sahne şovu, geceliği yaklaşık 3.7 Milyon TL’lik (160.000 Sterlin) süitleri ve odalarındaki altın diş fırçası, tarak gibi lüks detaylarıyla öne çıkıyor.

Dört yıl aradan sonra ilk kez sahneye çıkan ve 1 saat için 450 Milyon TL’lik (24 Milyon Dolar) bir ücret alan Beyonce, performansıyla geceye katılanları büyülerken Kendall Jenner, Jay-Z, Rebel Wilson ve Ellen Pompeo isimler de açılış partisinde göz doldurdular.

4 BİN ŞİŞE ŞAMPANYA İÇİLDİ

Otelde konukların izleyebileceği 4.000 denizanası içeren metrelerce yükseklikteki bir akvaryumun dışında, sekiz ünlü şefin yer aldığı 17 restoran ve bar bulunuyor. Dört dönümlük bir alana yayılan otelin özellikle konukların Instagram’da paylaşması amacıyla tasarlandığı düşünülen birçok etkileyici köşesi bulunuyor.

43 katlı oteldeki en ucuz odanın geceliği yaklaşık 24 Bin TL (1000 Sterlin) olurken konukların ihtiyaçlarını karşılamak için 3 bin kişi çalışıyor. Otelde bulunan 795 odadan 44’ünde ise yüzlerce metrelik sonsuzluk havuzu bulunuyor.

Royal Mansion süitin fiyatı 82 Bin Dolar

Beyonce ve ailesinin kaldığı Royal Mansion isimli süitin ise, fiyatının yaklaşık 82 Bin Dolar olduğu açıklandı. 22’nci katta bulunan süitte sinema odası, koruma odası ve kendisine ait bir yüzme havuzu bulunuyor. Daha fazla odaya ihtiyaç duyulması durumunda bu süitin yanındaki 15 oda da tutulabiliyor. Fakat bu durumda ise gecelik fiyatı 160 Bin Pounda (yani yaklaşık 3.7 Milyon TL) çıkıyor.

İhtişamıyla göz kamaştıran otelin patronu Timothy Kelly, yaptığı açıklamada, “Biz buna yüzde birlik alan diyoruz. Yalnızca en zengin ünlüler ve ileri gelen kişiler için özel bir yer yaptık.” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.