Fun&Sun Rus acenteleri Antalya'da ağırladı

Rus tur operatörü Fun&Sun, 15-19 Aralık 2022 tarihleri arasında satış acenteleri için Antalya'da ‘New Year in the City’ adında büyük bir gezi etkinliği düzenledi.

22/12/2022 22:39
Fun&Sun Rus acenteleri Antalya'da ağırladı

Nirvana Cosmopolitan otelinde ağırlanan katılımcılar arasında tur operatörün satış lideri acentelerin temsilcileri yer aldı. Rusya'nın dört bir yanından yaklaşık 250 acente, kış aylarında Antalya'da tatil fırsatlarını değerlendirdi ve 2023 yaz sezonu için Türk otelcilerle bağlantılarını geliştirdi.

Etkinlik sırasında Fun&Sun, otelciler ve acentelerin katıldığı kapsamlı bir workshop düzenledi. Bu workshop, tur operatörün alt acentelerinin otel temsilcileriyle iletişim kurmaları, fikir alışverişinde bulunmaları ve geçmiş sezonu değerlendirip 2023 yaz sezonu için yenilik üretmelerine fırsat sundu. Katılan acente ve otel yöneticileri bu etkinliğin çok yardımcı olduğunu ve faydalı geçtiğini belirttiler.

Erken rezervasyon dönemi şimdiden aktif bir şekilde başlamdı. Tur operatörünün CEO’su Vladimir Rubtsov, bu sene erken rezervasyon dinamiğinin pandemiden önceki oranı yakalayıp geçen seneye göre 2,5 kat artış gösterdiğinin altını çizdi.

Oğuz Ergül: Ocak ayında talebin daha da yüksek olacağından eminiz

Seyahat acentelerine ve otel yetkililerine konuşma yapan Fun&Sun Travel Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül, erken rezervasyonun misafirlerin istediği otelde, istediği tarihlerde ve daha cazip fiyatlarla tatil yapma fırsatını sunduğunu belirtip; turistlere tatil rezervasyonlarını ertelememe çağrısında bulundu. Ergül, gelecek yaz sezonunda Avrupa pazarının da aktif olacağına ve bu nedenle tatillerini önceden ayarlayanların en iyi konaklama seçeneklerinden faydalanabileceğine dikkat çekti.

Konferans kapsamında tur operatörlerinin üst düzey yöneticileri 2023 yılı planlarını paylaştılar. Fun&Sun Travel, 2.5 milyondan fazla turist tatile göndermeyi planlıyor. Bunlardan 1 milyon kişi Türkiye'ye gelecek.

Golden Awards Yeni Yıl Gala Yemeği, Kilit Hospitality Group’un yeni projesi olan Cosmos Theatre'de 18 Aralık'ta düzenlendi. 2022 yılında Fun&Sun Travel’in müşterilerinin %46'sı, tatil için Türkiye’yi seçerken, Türkiye tur operatörün en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.