Firuz Bağlıkaya: GAP Bölgesi'ne turizm açısından büyük umutlar besliyoruz

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, GAP Bölgesi'ne inandıklarını ve bu bölgeyle ilgili turizm sektörü açısından büyük umutlar beslediklerini söyledi

04/09/2023 01:18
Firuz Bağlıkaya: GAP Bölgesi'ne turizm açısından büyük umutlar besliyoruz

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, ve beraberindeki heyet, “1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları”na katıldı.

Turizmin insanın dünyayı keşfetmeye ihtiyacına karşılık ortaya çıktığını belirten TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya fuarda şunları söyledi:

"Bu etkinlik bizim takvimimizde yer alıyor. Bu yıldan itibaren her yıl bu etkinliğe hem katılacağız hem de destekleyeceğiz. GAP Bölgesi'ne inanıyor ve bu bölgeyle ilgili turizm sektörü açısından büyük umutlar besliyoruz. TÜRSAB olarak; turizmin sağladığı döviz girdiği, oluşturduğu istihdam, 50'yi aşkın sektörü harekete geçiren lokomotif niteliğindeki yapısıyla ülke ekonomisi için hayati öneme sahip olduğunu her fırsatta anlatmaya devam edeceğiz. Etkinliğimizin Şanlıurfa'ya ve ülke turizmine katkı sağlamasını diliyorum."

Bağlıkaya, turizm sektörüne gösterdikleri yakın ilgi ve destekler nedeniyle Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak ve Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkürlerini iletti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.