Ferien Touristik & Coral Travel’da üst yönetim değişikliği

OTI Holding’in Almanya’daki tur operatörü Ferien Touristik & Coral Genel Müdürü Heinz Bauermeister 1 Mart’tan geçerli olmak üzere emekliye ayrılıyor. Ferien Touristik & Coral Genel Müdürlüğünü daha önce grup bünyesinde Ürün Satın Alma Şefi olarak görev yapan Koray Çavdır üstlenecek.

19/02/2021 13:02
Ferien Touristik & Coral Travel’da üst yönetim değişikliği

OTI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş yaptığı açıklamada, "OTI Holding yönetim kurulu adına güvenilir, başarılı liderliği ve çabaları için Heinz Bauermeister'a teşekkür etmek istiyorum" dedi. "Heinz Bauermeister'in yıl sonuna kadar tecrübesi ile şirketle birlikte kalacağı için memnunuz. Grubumuzda Ürün Satın Alma Başkan Yardımcısı görevini yapan Koray Çavdır ile Ferien Touristik ve Coral travel için istediğimiz yöneticiyi atadık."

2017'den beri OTI Holding için çalışan Koray Cavdır için Alman pazarı yeni değil. OTI Holding'e katılmadan önce LTU Touristik, Meier's Weltreisen, DER Tour ve Thomas Cook'ta ürün ve otel alımlarında üst düzey pozisyonlarda bulunduktan sonra TUI Grubu iştirakı olan TUI Türkiye / Tantur’un Genel Müdürlüğünü üstlendi. 

Ferien Touristik & Coral Travel'in yönetim ekibi 15 Şubat 2021'den bu yana Michael Gisbertz ve Alexander Trenks tarafından da güçlendirildi. Thomas Cook grubuna ait olan tur operatörü Bucher'ın eski Genel Müdürü Michael Gisbertz, muhasebe ve iş idaresi bölümünün yönetimini devraldı. Eskiden alltours'ta uçuş satın alma müdürü olan Alexander Trenks, Ferien Touristik ve Coral travel'de uçuş departmanı yöneticisi olarak başladı.

OTI Holding yeni ve güçlendirilmiş yönetici ekibi ile Ferien Touristik ve Coral Travel tur operatörlerinin aracılığıyla Almanya'daki varlığının altını çiziyor ve Corona’dan sonra büyümeye odaklanıyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir