Fatih Günkent Şanlıurfa’nın ilk 5 yıldızlı otelin genel müdürü oldu

Şanlıurfa’nın ilk uluslararası 5 yıldızlı oteli olan DoubleTree by Hilton’un genel müdürlüğü görevine Fatih Günkent atandı.

05/09/2023 12:21
Fatih Günkent Şanlıurfa’nın ilk 5 yıldızlı otelin genel müdürü oldu

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa Genel Müdürlüğü’ne Fatih Günkent getirildi. Geçtiğimiz aylarda açılan otel ekibine liderlik eden Günkent, yeni görevinde 19 yıllık turizm deneyimi ve hizmet kalitesi alanlarındaki bilgi birikimi ile katkı sağlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda kapılarını açan Şanlıurfa’nın ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da üst düzey bir atama gerçekleşti.Yeni görevinden önce Mersin HiltonSA’da Operasyon Direktörü olarak görev yapan Fatih Günkent, DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’ya Genel Müdür olarak atandı.

Adnan Menderes Üniversitesi’nde Turizm Yönetimi ve Otel İşletmeciliği / Konaklama üzerine lisans eğitimini tamamlayan Günkent, Cambridge Üniversitesi’ne bağlı Girton Collage’de eğitimine devam etti. 2004 yılında Hilton ailesine katılan Günkent, 2008 yılından bu yana Hilton Istanbul Bosphorus, DoubleTree by Hilton Malatya, Adana HiltonSA, Mersin HiltonSA’da önemli pozisyonlarda görev alarak markaya ait yeni açılan ve mevcut otellerde önemli roller üstlendi. 

Fatih Günkent yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa’da açılan şehrin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, sadece bu ilde değil, tüm Güneydoğu Anadolu bölgemizin turizmine değerli katkıda bulunacak ülke adına çok değerli bir projemizdir. Şehrin turist hacmini artırmaya da vesile olan otelimiz, modern toplantı salonları ile de önemli toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yaparak iş dünyasını Şanlıurfa’da ağırlıyor” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.