Erken rezervasyon yaptırana kış tatili yüzde 40 indirimli

Tatilsepeti, kış tatili erken rezervasyon dönemi için yüzde 40’a varan indirimler, 1 gece bizden, 2 çocuk ücretsiz, ücretsiz transfer ve ücretsiz Skipass gibi ayrıcalıklı fırsatları tatilcilere sunuyor.

29/09/2023 11:47
Erken rezervasyon yaptırana kış tatili yüzde 40 indirimli

Türkiye’nin en büyük turizm portallarından Tatilsepeti, kış tatili için özel erken rezervasyon fırsatları sunuyor. Son 20 yılda milyonlarca kişinin tatilini planlayan Tatilsepeti, pek çok avantaj sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek kış mevsiminde tatil yapmayı sevenlerin en çok tercih ettiği termal oteller ve kayak otelleri için ekonomik erken rezervasyon teklifleriyle dikkat çekiyor. Tatilsepeti, kış tatili erken rezervasyon dönemi için yüzde 40’a varan indirimler, 1 gece bizden, 2 çocuk ücretsiz, ücretsiz transfer ve ücretsiz Skipass gibi ayrıcalıklı fırsatları tatilcilere sunuyor.

2004 yılından bu yana hizmet veren Tatilsepeti, yıllık 27 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 67 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla turizm sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da misafirleri için çok özel bir kampanya hazırlayan Tatilsepeti, kış tatili erken rezervasyon dönemi için yüzde 40’a varan indirimler, 1 gece bizden, 2 çocuk ücretsiz, ücretsiz transfer ve ücretsiz Skipass gibi avantajları tatilcilere sunuyor.

Termal otellerde yüzde 40’a varan indirim, 1 gece ücretsiz konaklama ve 2 çocuk ücretsiz 

Kış aylarında tatil için termal oteller ve kayak otellerini tercih edenler için ekim ayında başlayan erken rezervasyon fırsatlarıyla ekonomik tatiller mümkün oluyor. Tatilsepeti erken rezervasyon kampanyası tatilcilere Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan seçkin otellerdeki eşsiz fırsatları değerlendirip tatil yapmaya davet ediyor.

Termal otellerde yüzde 40’a varan indirim, 1 gece ücretsiz konaklama ve 2 çocuk ücretsiz avantajları tatilcilere sunulan cazip fırsatlar arasında yer alıyor. Kayak sporunu seven ve özellikle sömestr tatilinde aileler tarafında sıklıkla tercih edilen kayak otelleri ise yüzde 40’a varan indirim, 1 gece ücretsiz konaklama, ücretsiz transfer ve ücretsiz Skipass ile Tatilsepeti’nin kış tatili erken rezervasyon fırsatları arasında bulunuyor.

Her geçen gün farklılaşan tatil ihtiyaçları odağında sürekli kendini yenileyen Tatilsepeti, yüzde 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veriyor. Yılda 7 binin üzerinde yurt içi ve yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri de yine Tatilsepeti’nin sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.                                                                               


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.