Ela Excellence Resort Belek yeni sezona sıkı hazırlanıyor

Ela Excellence Resort Belek, 2023 turizm sezonu hazırlıklarına yoğun bir eğitim programı ile başladı.

02/02/2023 22:10
Ela Excellence Resort Belek yeni sezona sıkı hazırlanıyor

Ela Excellence Resort Belek yeni sezon planlamalarında en büyük yatırımı çalışan ve ekiplerine yapıyor.  Mart ayında gerçekleştirecekleri sezon açılışına kadar 3 ay boyunca tüm ekipler yoğun bir eğitim kampı dönemi geçiriyor.

Bağlı bulundukları Özak Global Holding merkez yönetimi ekipleri, Ela İnsan Kaynakları yönetim ofisi ve sektörün alanlarında öncü eğitim firmaları/danışmanlarıyla iş birliği yaparak hazırlanan programda Mesleki Yeterlilik ve Liderlik Eğitimleri ön plana çıkıyor.

Sezon mart ayında açılacak

Ocak ayının ilk haftası tesisin yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmasını sağlayacak Manifesto Çalıştayı’nın düzenlenmesi ile başlayan program, eğitim programının en önemli ayağı olan Eğiticinin Eğitimi programı ile devam ediyor. Önceliği Yönetici Yetkinliklerini artırmak olan geliştirme programı ile ilgili yöneticiler, dünyanın en iyi kişisel liderlik ve gelişim çözümlerini üreten Franklin Covey Türkiye ile bir öğrenim yolculuğuna çıkıyor.

Diğer yandan birlikte çalışan ekiplerin uzmanlığına uzmanlık katacak içerikle kurgulanan Mesleki Eğitimler, Misafir Deneyimi Yaratma gibi programlar da uygulanmaya devam ediyor. Tüm ekiplerin dahil olduğu eğitim uygulamalarının en yoğun dönemi Mart sonunda tamamlanmış olacak. Tüm yıla yayılacak şekilde planlanan eğitim programı, ELA Excellence Sezon Sonu Değerlendirme Çalıştayları ile Aralık 23’te son bulacak. Sezon açılışı öncesi tüm çalışanlar Eğitim Programlarına dahil olmuş olacaklar.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.