Ela Excellence Resort Belek’e 3 ödül birden

Ela Excellence Resort Belek, Coral Travel tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Starway World Best Hotels 2021”de 3 ödülle yer alarak başarısını taçlandırdı.

02/06/2022 13:24
Ela Excellence Resort Belek’e 3 ödül birden

“Hayalinizdeki tatil şimdi başlıyor” söylemi ile Nisan ayı sonu itibarıyla hizmet vermeye başlayan Ela Excellence Resort Belek, geleneksel olarak düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından otellerin değerlendirildiği, Turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden “Coral Travel Starway World Best Hotels” de Genel Memmnuniyet, (sıralamasız) Çevre Dostu (2), Child Friendly (6.) kategorilerinde 3 ödülün sahibi oldu.

31 Mayıs Salı günü Belek’te düzenlenen törende Coral Travel operatör yetkilileri sektöre dair değerlendirmede bulundu ve en iyi otellere ödülleri takdim edildi. Starway ödülleri Coral Travel’ın hizmet verdiği 19 ülkedeki otellerde kalan müşterilerin oyları ile belirleniyor.

Yepyeni konseptimiz ve 23 farklı konaklama tipi ile nisan sonu itibarıyla hizmet vermeye başlaladık

Ela Excellence Resort Belek adına ödülü kabul eden Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Değirmendere, “Ela Excellence Resort olarak, yepyeni konseptimiz ve 23 farklı konaklama tipi ile nisan sonu itibarıyla misafirlerimize hizmet vermeye başladık.

Turizm sektörünün en prestijili ödüllerinden olan Coral Travel World Best Hotels listesinde yeniden yer almak bizim için büyük mutluluk. Bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.” açıklamasında bulundu.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.