Edenred’den şirketlere özel kurumsal seyahat portalı

Yemek kartı markası Edenred, kurumsal çözümlerine bir yenisini daha ekleyerek şirketlerin seyahat planlamasına yardımcı olacak Edenred Kurumsal Seyahat Portalı’nı geliştirdi.

08/08/2019 21:42
Edenred’den şirketlere özel kurumsal seyahat portalı

Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, işverenlerin seyahat bütçelerini daha etkin yönetmelerini sağlamak ve mali yüklerini azaltmak amacıyla Jolly Tur işbirliği ile tasarlandı.

Jolly Tur’un seyahat konusundaki tecrübelerinden de yararlanılarak işverenlerin hizmetine sunulan Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, işverenler açısından bir çok maliyeti azaltıyor ve kontrol altına alıyor.

Portal sayesinde uçuş araması, konaklama sorgulaması, yurt içi ve yurt dışı  rezervasyonlar yapılabilirken, rezervasyonu yapılan konaklama yerlerinin satın alım süreçleri de kolayca yönetilebiliyor.

Sistem, her çalışanın kendi rezervasyonunu kendi yapması üzerine kurulu

Sistem, her çalışanın kendi rezervasyonunu kendi yapması üzerine kurulu. Şirket tarafından çalışanlar için özel limitler belirleniyor ve her rezervasyon yönetici onayıyla gerçekleşiyor . Böylece çalışanların nakit taşıma, avans alma, fatura toplama gibi idari süreçleri tarih olurken, işverenlere de uygun fiyatlı alternatifler sunuluyor.

Seyahat harcamalarında tasarrufu hedefleyen işverenlerin vazgeçilmezi olan Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, sunduğu raporlar ile de hiçbir soruyu yanıtsız bırakmıyor. Portalda yer alan raporlar bölümünde gerçekleşen seyahatler, tarih ve tutar bazlı listelenebiliyor ve etkin bir bütçe kontrolü yapılması sağlanıyor.

Hangi çalışan yıl boyunca nereye, ne amaçla, kaç kere gitti ve ne kadar harcadı gibi detaylı raporlar hazırlanabiliyor. Portaldan 7/24 rapor ve analiz almak mümkün.  Ayda tek fatura ile operasyonel yükü  de hafifleten Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, vade avantajı ile de ödeme kolaylığı sunuyor.

Yorumlar