Dünyanın en büyük düğün organizatörleri Bodrum’a geliyor

Dünyada 300 Milyar Dolar gelir hacmine sahip destinasyon düğün firmaları Bodrum’da buluşuyor. Bodrum Belediyesi ve TravelShop Turkey işbirliği ile dünyanın en iyi destinasyon düğün planlayıcıları Bodrum’a geliyor.

28/04/2022 14:39
Dünyanın en büyük düğün organizatörleri Bodrum’a geliyor

Bodrum, dünyanın en iyi destinasyon düğün planlayıcılarına ev sahipliği yapacak. TravelShop Turkey, Bodrum Belediyesi ve IADWP Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği'nin iş birliği ile, Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği'nin 17'nci Çalıştayı, 17-18 Mayıs 2022 tarihinde Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Golden Age Hotel’de gerçekleştirecek.

Etkinliğe 100’e yakın ülkeden 200’e yakın dünyanın en iyi destinasyon düğün firmaları, 20’ye yakın uzman destinasyon düğün konuşmacıları, 10’a yakın büyükelçi katılım sağlayacak.

Etkinlik programı

Bu organizasyonu ülkemize getiren, bugüne kadar birçok başarılı etkinlik düzenleyen, birçok turizm fuarlarının altyapısını yapan TravelShop Turkey'in imtiyaz sahibi Murtaza Kalender’in verdiği bilgiye göre, düğün planlayıcıları için özel olarak hazırlanmış program akışı aşağıdaki gibi:

17 Mayıs 2022 tarihinde saat 10.00’da açılış ve devamında destinasyon düğün konuşmacıları konferansı, akşam ödül töreninin gerçekleşeceği gala yemeği.

18 Mayıs 2022, saat 10.00 ile 17.00 arası B2B Networking

19 Mayıs 2022, Bodrum şehir turu

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a özel teşekkür 

Etkinliğin Bodrum’da gerçekleşmesine büyük katkı sağlayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a teşekkür eden Murtaza Kalender, "Bu etkinliği Bodrum’da gerçekleştiriyor olmaktan dolayı büyük onur duyuyoruz. Ayrıca THY, TGA, IADWP Bodrum Başkanı Fatih Bey’e ve destek olan herkese çok teşekkür ederim.

200’e yakın düğün planlayıcılarıyla görüşmek isteyen tüm turizmci paydaşlarımız bizimle support@workshoptravelshop.com mail adresinden ve +905495405523 nolu hattımızdan irtibata geçerek firmalarını katılımcı olarak B2B ikili görüşme sağlayabilirler. Bodrum’a kadar gelen bu önemli fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederim" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.