Dünyaca ünlü otel grubuna '2022 Ayrıcalıklı İşyeri' ödülü

Kempinski Hotels, dünyanın en bağlı işyeri kültürlerini değerlendiren ‘2022 Gallup Ayrıcalıklı İşyeri Ödülünü’ (GEWA-Gallup Exceptional Workplace Award) almaya hak kazandı.

11/04/2022 14:27
Dünyaca ünlü otel grubuna '2022 Ayrıcalıklı İşyeri' ödülü

Gallup, öngörülmesi pek de mümkün olmayan bir yılın daha ardından, Kempinski Hotels'in bu süreçte çalışanlarını geliştirmeye devam ettiğini, lüks otel grubunun kurumsal değerlerine sadık kaldığını ve çalışanlarına verdiği önceliği korumak için esneklik, kararlılık ve bağlılık gösterdiğini belirterek ödüle layık bulunduğunu belirtti.

Kempinski Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Başkanı Melissa Salibi, “Bu ödülle birlikte, Kempinski artık hem dünya çapındaki seçkin kuruluşlar arasında hem de bu ödülü şimdiye kadar kazanan ilk Avrupa şirketleri arasında yer alıyor. Ödül, bir işveren olarak bizi son derece saygın rakiplerimizin önüne koyarak sadece harika bir başarı değil,

aynı zamanda faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda Tercih Edilen İşveren Markası olmamızı sağlayan ‘insan vizyonu’ odağımızı başarıyla yerine getirdiğimizin bir kanıtı. Bu takdiri almak, yalnızca iyi bir katılım puanına sahip olmakla ilgili değil, daha çok çalışan deneyimi ve refahı etrafında dönen bir kültürü organik olarak oluşturmak ve sürdürmekle ilgili” dedi.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.