Dünyaca ünlü otel grubu Yunanistan'ı merkez üssü ilan etti

Yunanistan’da otel portföyüne 15 adet daha eklemeyi düşünen Wyndham Grubu'nun Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika Başkanı Dimitris Manikis, üç yıl içinde otel sayısını 10’dan 25’e çıkartacaklarını ve ülkenin Akdeniz’deki faaliyetlerin merkez üssü olacağını söyledi.

31/05/2022 23:21
Dünyaca ünlü otel grubu Yunanistan'ı merkez üssü ilan etti

Yunanistan’da otel portföyüne 15 adet daha eklemeyi düşünen Wyndham Grubu'nun Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika Başkanı Dimitris Manikis, üç yıl içinde otel sayısını 10’dan 25’e çıkartacaklarını ve ülkenin Akdeniz’deki faaliyetlerin merkez üssü olacağını söyledi.

25 otele çıkacak

Atina’daki 1. Uluslararası İş ve Otelcilik Konferansı sırasında konuşan Manikis, Wyndham’ın Yunanistan’da Dolce, Wyndham, Wyndham Grand, TRYP, Ramada ve Ramada Plaza markaları altında 10-12 otel işlettiğni ve üç yıl içinde bu sayıyı en az 25’e çıkaracaklarını vurguladı.

Wyndham’ın Yunanistan’daki stratejisine değinen Manikis, popüler şehirler ve adaların yanında Girit, Rodos, Mikonos ve Santori’nin ötesinde daha az bilinen destinasyonlara yöneleceklerini söyledi.

Akdeniz’in merkez üssü

Turizmdatabank'ta yer alan habere göre, Dimitris Manikis, "Wyndham, Yunanistan’ı daha geniş Akdeniz bölgesindeki faaliyetlerinin 'Merkez üssü' haline getirmeyi de hedefliyor. Yunanistan’ı Kuzeydoğu Akdeniz bölgesindeki faaliyetlerimizin merkezi haline getirdik.

Yunanistan, G.Kıbrıs, Balkanlar ve BDT’deki faaliyetlerimizi buradan koordine etmek için Atina’da bir ofis açıyoruz" dedi. Manikis, Wyndham Hotels & Resorts’un altı kıtada 90’dan fazla ülkede yaklaşık 9.000 oteli ile en büyük franchising şirketleri arasında olduğunu yineledi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.