Doğanın uyanışına Titanic Hotels'te şahit olun

Baharın ruhu yenileyen etkisi Antalya’da hissedilmeye başladı. Kışın etkilerini üzerimizden atmanın, güneşin sımsıcak kucağına kendinizi bırakmanın tam zamanı…  Baharın tüm cömertliği ile bize verdiği enerjiyi Titanic Hotels konforuyla yaşamaya ne dersiniz ?

18/03/2024 14:53
Doğanın uyanışına Titanic Hotels'te şahit olun

Hem berrak masmavi suları hem yumuşak kumsalları ile adeta her biri gizli bir cevher olan konumları ile Titanic Hotels, Akdeniz’in tadını çıkarabileceğiniz en doğru adres… Doğa ile içiçe spor yapma imkanı sunan spor alanları, ısıtmalı havuz keyfi, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler, dört dörtlük bir servis kalitesi ile Titanic Hotels bahar kaçamağınızı her yönüyle taçlandıyor.

Kendinizi yaza hazırlamak için harika bir fırsat sunan Titanic Hotels bünyesinde hizmet veren BeFine Spa ise huzurlu hissedeceğiniz masaj odaları, özel malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş sauna ve buhar odaları, geleneksel Türk hamamı, alanında uzman terapistlerin uyguladığı özel masaj, vücut ve cilt bakımlarıyla  da ruhunuzu ve bedeninizi arındırma olanağı sağlıyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.