Divan Grubu acentelerle statta buluştu

Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle buluştu.

19/10/2020 13:42
Divan Grubu acentelerle statta buluştu

Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle buluştu. Divan Grubu’nun “Divan Demek Güven Demek” söyleminden hareketle pandemi döneminde gerçekleştirdiği çalışmalarının aktarıldığı etkinlikte, acentelere birlik mesajı verildi.

Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da gerçekleştirdiği etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle sosyal mesafe kuralları kapsamında bir araya geldi. Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada, pandemi döneminde Divan Grubu’nun hız kesmeden sürdürdüğü özverili çalışmaları acentelerle paylaşıldı.

Acentelerle bir araya gelerek bu yolculukta birlikte olduğumuzu aktarmayı amaçladık

Etkinlikte konuşma yapan Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya; “Divan Grubu olarak sektörümüz için önem taşıyan acenteleriyle bir araya gelerek bu yolculukta birlikte olduğumuzu aktarmayı amaçladık.

'Divan Demek Güven Demek' söylemimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda sizlerden aldığımız değerli destek büyük öneme sahip. Aynı sektörde birbirimizden güç alarak ilerlediğimiz bu yolda her daim bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir