Divan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu’nun En iyi Oteli seçildi

Divan Gaziantep, bu yıl Antalya’da 11.si düzenlenen “QM Awards, Türkiye’nin Turizm En iyileri” ödül töreninde 2. kez “Güneydoğu Anadolu’nun En iyi Oteli” seçildi.

28/07/2021 14:22
Divan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu’nun En iyi Oteli seçildi

Divan Grubu’nun Gaziantep’teki oteli Divan Gaziantep, Türk turizminin en iyilerinin ödüllendirildiği 11. QM Awards kapsamında ödüle layık görüldü. Otel, En İyi Bölgesel Şehir Otelleri kategorisinde Güneydoğu Anadolu bölgesinin en iyi oteli seçildi. QM Awards tarafından ödül alan oteller,  2 ay boyunca 11 ülkeden 100 binin üzerinde turizm profesyonelinin katılımıyla 2 aşamalı online oylama sonucunda belirlendi. 

2019 yılında da aynı ödülün sahibi olan Divan Gaziantep’in otel müdürü Mühlüm Şen konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Pandemi şüphesiz en çok ve en derinden turizm sektörünü etkiledi. Bizler için bu dönemde gelen ödül daha da anlamlı.

Ödülde en büyük pay çalışma arkadaşlarımın. Bu süreçte özveri ile işlerini yaptılar. Elbette biz de Divan Gaziantep olarak bir aile gibi çalışma arkadaşlarımızla birlikteydik, birbirimize güç verdik, destek olduk. Bu ödülle şehrimizin tanıtımına ve markamızın değerine katkıda bulunmuş olmak da mutluluk verici” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.