Deniz Demir’den oteller için Elektrikli Scooter Projesi

Eskişehir Turizm Birliği Başkanı, TÜROYD İç Anadolu BYK Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Madame Tadia Hotel Genel Müdürü Deniz Demir, Türkiye turizmi ile ilgili hazırladığı projelerle yine gündeme oturdu.

13/06/2022 13:41
Deniz Demir’den oteller için Elektrikli Scooter Projesi

2019 yılında ücretsiz Bisiklet hizmeti ile şehir inovasyon ödülü, 2020 yılında pandemi döneminde meslektaşları ile beraber organize ettikleri yardım kampanyası ile ‘Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü’nü alan Deniz Demir, dünya turizm camiasında ses getirecek bir proje hazırladı ve uygulamaya koydu.

Otel misafirleri için hazırlanan alanda şehrin uzak noktalarını özgürce gezmek isteyen misafirler için ‘Elektrikli Scooter Hizmeti, Get On’ ile hem ülkemizde hem de tüm Dünya turizm sahnesinde ses getirmeyi planlayan Deniz Demir, ‘Bisiklet ve elektrikli scooter hedefe ulaşmak için hazırlandığım projenin ana unsurları, esas başaracaklarımıza ve yapmak istediklerimize adım adım yaklaşıyoruz. Yapay zeka ve turizm üzerine ciddi çalışmaların daha başındayız’ dedi.

Online Anket sistemi, Otel içi Sanat Sokağı, Otelcilikte sıcak satış ve Whatsapp uygulaması, otelcilik ve turizmde bisiklet hizmeti ve daha birçok projenin sahibi ödüllü turizmci Deniz Demir, Eskişehir’in son dönemde tanıtımında ve turizminde en etkin rol oynayan İsimlerin başında geliyor. Demir, 2 defa QM Award ödülü alan turizmci. Özellikle şehir turizmi anlamında son dönemde Eskişehir otellerinin hizmetleri üzerine verimli çalışmalar yürütüyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.