Dedeman Sarıkamış’tan ‘Kışa Merhaba’ partisi

Bölgenin ilk uluslararası markalı oteli olan Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış düzenlediği “kışa merhaba” partisinde, Kars ilinin yerel yöneticileri ve önde gelen iş insanları ile turizm faaliyetlerinde başrol oynayan isimleri bir araya getirdi.

20/01/2024 17:20
Dedeman Sarıkamış’tan ‘Kışa Merhaba’ partisi

Sıcaklığın sıfır derecenin altına düştüğü gecede, düzenlediği partiyle kışın en güzel anlarını konuklarına Dedeman Misafirperverliği ile yansıtan Ready to Stay by Dedeman Sarıkamış; sokak lezzetleri, aşık atışmaları, yöresel müzikler ve DJ performans eşliğinde eğlence dolu bir kış ambiyansı yarattı.

Kars ilinin önde gelen isimleri bir araya geldi

Oldukça renkli görüntülere sahne olan partiye; Azerbaycan Kars Başkonsolosu Nuru Guliyev, Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar, Sarıkamış Belediye Başkanı Serdar Kılıç, Mili Savunma Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Salman, Kars Harakani Havalimanı Müdürü Enver Selim Akata, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Rahmi Toktaş, TCDD Yolcu Hizmetleri Müdürü Muharrem Toraman, İlçe Jandarma Komutanı Alim Burak Çelik, Cumhuriyet Başsavccısı Ömer Faruk Gözeger, Orman İşletme Müdürü Yükseş Saraç, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Resul Gök, bölge otellerinin yöneticileri, özel banka müdürleri ile Dedeman Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Dekmak Yönetim Kurulu Üyesi Murat Öztmestçi, DHRI Satış Direktörü Gülhan Balta Kuzu katılım gösterdi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.