CVK Hotels'ten 10 yılda 14 otel hedefi

CVK Hotels & Resorts bünyesinde İstanbul Taksim Ayazpaşa’da faaliyet gösteren CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul “10. Yıl ve 2024’e Hoş Geldin Etkinliği” düzenledi. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan, hedefleriyle ilgili bilgiler verdi.

15/12/2023 13:11
CVK Hotels'ten 10 yılda 14 otel hedefi

CVK Hotels & Resorts çatısı altında 2013 yılından bu yana İstanbul Gümüşsuyu’nda hizmet veren CVK Park Bosphorus, 10. yılını görkemli bir geceyle kutladı. Ev sahipliğini CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan’ın yaptığı kutlama gecesine turizm sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı.

Gecede bir konuşma yapan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan, oteli 2013 yılında Gümüşsuyu’ndaki tarihi Park Otel’in yerine CVK Hotels & Resorts çatısı altında CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul adıyla yeniden hizmete açtıklarını hatırlatarak şunları söyledi:

“Cumhuriyetimizin kuruluşunun ilk yıllarından itibaren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Adnan Menderes, Yahya Kemal Beyatlı gibi bir çok değerli devlet adamını otelimizde ağırladık. Park Hotel’in görkemli mirasını başarıyla yaşatmaktan ve 10 yıldır şehrin en gözde adresi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu değerli tarihi mirası CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul adı ile tüm İstanbul’luların ve Türk turizminin hizmetine kazandıran Sayın Çevik ailesine huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum” dedi.

6 temsilcilik kurduk

Açılışından bu yana sektörü takip etmek üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde 6 temsilcilik kurduklarını belirten Arslan, “Otelimizi dolayısıyla İstanbul’umuzu ve Ülkemizi daha fazla tanıtmak için yoğun çaba sarfettik. Dünyanın çeşitli bölgelerinde şu ana kadar 6 temsilcilik kurduk. Rusya’da, Suudi Arabistan’da, Almanya’da, İngiltere’de, Amerika’da ve Brezilya’da hem bulundukları ülkelerde, hem de yakın çevrelerinde otelimizin tanıtım ve reklam çalışmalarını birlikte yürütüyoruz” diye konuştu.

14 otele ulaşmak istiyoruz

Konuşmasında otelin küresel hedeflerine de değinen Arslan, “Türkiye’de ve dünyada turizm sektöründe kalitesi ve hizmet anlayışıyla fark oluşturan ve en çok tercih edilen otellerin ilk sıralamalarında yer almak istiyoruz” dedi. Gelecek 10 yıl içerisindeki hedeflerinin yurt içi ve yurt dışında 14 otele ulaşmak olduğunu söyleyen Arslan şöyle devam etti: “Bu süreçte franchise veren bir marka olmak içinde gerekli alt yapımızı oluşturuyoruz.

CVK Hotels & Resorts ailesine dahil etmeyi planladığımız bir resort otel yatırım projemizin yanı sıra yurt içinde 4, Batı ve Doğu Avrupa’da 6 yeni otel projesi ile sektörde fark oluşturmak istiyoruz. Yakın zamanda Karaköy’de Galata Port’un hemen yanında bulunan otel projemizi de hayata geçirerek hedeflerimizin ilk somut adımını atmış olacağız. Globalleşme yolundaki hedeflerimiz doğrultusunda atacağımız daha pek çok adım var” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.