CVK Hotels & Resorts, Amerika pazarının nabzını tuttu

CVK Hotels & Resorts, Amerika’nın en önemli sektörel fuarlarından biri olan “IMEX Amerika 2023” Toplantı, Konferans ve Etkinlik Fuarı’na bu yıl stantla katılan ilk Türk otel markası oldu.

26/10/2023 19:02
CVK Hotels & Resorts, Amerika pazarının nabzını tuttu

Kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatan CVK Hotels & Resorts, 17-19 Ekim tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşen Amerika’nın en büyük fuarı IMEX’e katıldı. CVK Hotels & Resorts çatısı altında yer alan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul fuarda, gerçek Türk misafirperverliğinden mükemmel konaklamaya, özel lezzetlerden sağlıklı yaşama kadar hizmet verdiği benzersiz deneyimlerini tanıtma imkânı buldu.

"Hedef pazarlarımızdan biri olan Amerika'nın potansiyelini yakından gördük"

CVK PARK Bosphorus Hotel Istanbul Genel Müdürü Murat Arslan 3 gün süreyle yer aldığı fuar ile ilgili, “Uluslararası toplantılar, konferanslar, etkinlikler ve turizm sektörü için ABD'deki en büyük fuar olan IMEX Amerika’ya katılmaktan dolayı gururluyuz. 40m2’lik standımızda 3 gün boyunca çoğunluğu acenta sahibi olan yetkililer ile yaptığımız 150’ye yakın birebir görüşme ve sunumla, hem markamızı hem de Türkiye’yi tanıtma fırsatı bulduk.

Özellikle toplantı ve etkinlik sektöründen önemli temsilciler ile bir araya geldik. Sektörün önde gelen dünya markalarının katıldığı fuarda CVK Hotels & Resort olarak yer almak, hem hedef pazarlarımızdan biri olan Amerika'nın potansiyelini yakından görmemizi, hem de talepleri yönetme fırsatını bize sundu. Imex fuarına stantla katılan ilk Türk markası olmanın gururunu yaşarken, bu kıtada sektörün nabzının tuttuğumuz içinde ayrıca mutluyuz” dedi.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.