Corporate Weekend eğlenceyi zirveye taşıyacak

9 senedir Türkiye'nin profesyonellerinin aileleri ile birlikte eğlendiği ilk ve tek festival Corporate Weekend; Yapı Kredi ana sponsorluğunda yepyeni içeriği, güçlü sanatçı kadrosu ve artan heyecanıyla lüks otellerde, en özel fiyat avantajlarıyla bu sene de kaldığı yerden devam ediyor.

23/01/2020 23:08
Corporate Weekend eğlenceyi zirveye taşıyacak

9 senedir Türkiye'nin profesyonellerinin aileleri ile birlikte eğlendiği ilk ve tek festival Corporate Weekend; Yapı Kredi ana sponsorluğunda yepyeni içeriği, güçlü sanatçı kadrosu ve artan heyecanıyla lüks otellerde, en özel fiyat avantajlarıyla bu sene de kaldığı yerden devam ediyor!

Corporate Weekend 2020 sizi şehir ve iş hayatının temposundan uzaklaştırırken, klasik bir hafta sonu kayak tatilinden çok daha fazlasını vadediyor.

Her yıl ailelerin birlikte gönüllerince eğlendiği, dostların biraraya geldiği keyifli, eğlence dolu anıları biriktirdiği etkinlik, aynı zamanda lüks otellerde en özel fiyat avantajları ile kalpleri fethediyor.

Bu sene 13-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan, Toyota’nın katkılarıyla Corporate Weekend 2020'de, gün boyu kar ve kayağın tadını çıkaracağımız, unutulmaz deneyimler yaşayacağımız ve her güne özel kurgulanan farklı programlar ile eğlencenin zirvesine çıkacağımız muhteşem bir "long weekend" bizleri bekliyor!

Wellness, spor, lifestyle ve çocuk odaklı özel deneyimleri barındıran indoor ve outdoor aktiviteler

Bir Jolly Tur markası olan Unitravel tarafından düzenlenen etkinlikte, Athena, Alya, Bengü Beker’in canlı performansları, DJ Yakuza, David Şaboy, Doğuş Çabakçor, Cihat Uğurel’in Dj performansları yanısıra Tai The Percussionist’in büyüleyici perküsyon şovları; Can Tanca, Alex Marx, Emre Balık ve çok daha fazlası ile Türkiye’nin en iyi After-Ski partileri,

13 Şubat Perşembe veya 14 Şubat Cuma giriş alternatifi ile Uludağ’ın zirvesine taşınıyor, eğlence başlıyor!  Etkinlik, 2 gece 3 gün veya 3 gece 4 gün seçenekleri ile 2 farklı dönemde gerçekleşecek.

 

Yorumlar