Coral Starway Ödülleri sahipleri buldu

Rusya’daki Türk tur operatörlerinden Coral Travel’in geleneksel Starway ödülleri sahiplerini buldu. Coral düzenlediği iki ayrı törenle Rusya ve Türkiye’deki en iyi seyahat acentelerine ödüllerini verdi.

18/11/2022 12:16
Coral Starway Ödülleri sahipleri buldu

Coral Travel’in ulusal zincirler ve turizm hizmetlerini sunan şirketleri ödüllendirdiği Starway’in 19’ncusu Antalya Belek’teki Ela Excellence Resort’ta yapıldı. Coral Travel Türkiye de KKTC’deki Limak Cyprus’ta düzenlediği törende Türkiye’deki en iyi 100 acenteye ödüllerini vermişti.

Ulusal zincirler ve turizm hizmetlerini sunan şirketler arasında birincilik ödülüne Coral Travel seyahat acenteleri zinciri layık görüldü.

Online seyahat acenteleri arasında en iyisi

Online seyahat acenteleri arasında ise en iyisi ‘’Travelata’’ (Moskova) oldu. Nüfusu bir milyondan az şehirlerde sefer gerçekleştiren ve en fazla dört satış ofisine sahip lokal acenteler kategorisinde kazanan Tourne, Trans Travel, LLC. (Kaliningrad) oldu.

Travel agency LLC ‘’Regnum’’ (St. Petersburg) seyahat acentesi ise Nüfusu bir milyonun üzerinde olan şehirlerden sefer gerçekleştiren ve en fazla dört satış ofisine sahip lokal acenteler kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Lokal acenteler kategorisinde birincilik ödülü

Dörtten fazla satış ofisine sahip ve farklı şehirlerde sefer gerçekleştiren lokal acenteler kategorisinde birincilik ödülü, Kaliningrad’dan Coral Travel LLC, Travel Bureau seyahat acentesine gitti.

Coral Travel LLC Mytishchi/Moskova seyahat acentesi ise, Moskova’dan uçakla turist gönderen lokal acenteler dalında birincilik kazandı. Dört veya daha az satış ofisi olan Moskova acenteleri kategorisinde birincilik ‘’Infotour Ltd.’’ Coral Seyahat acentesine gitti.

Beş ve üstü satış ofisine sahip Moskova acenteleri kategorisinin birincisi ise Kremlin Travel (Moskova) şirketler grubu oldu. Ödül töreninin ardından Coral Travel yöneticileri, zor koşullarda gösterdikleri başarılı çalışmalar için ortaklarına teşekkür etti.

Coral Travel Türkiye Starway ödülleri

Coral Travel Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda yıl boyunca göstermiş oldukları başarılı performansları nedeniyle Best ve Perfect kategorilerinde ödülleri verildi.

Starway Tourism Awards Büyük Ödül kategorisinde, Perfect acenteler arasından Bursa’dan Aladağ Turizm “En Başarılı Yetkili Satış Acentesi”, Diyarbakır’dan Baturay Turizm “En Başarılı Satış Ofisi” ve yine Bursa’dan Mozzo Travel “En Başarılı Sistem Satış Acentesi” kategorilerinde ödüllendirildiler.

2022 sezonunun değerlendirmesi ve 2023 hedeflerinin acentelerle paylaşıldığı toplantı gününde ise, misafir memnuniyetine katkıları sebebiyle Ankara’dan River Bovey Turizm, Kocaeli’nden Tur Index Turizm ve Hatay’dan Titus Turizm’e plaketleri verildi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.