Coral 'En'leri Antalya'da ağırladı

Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour Rusya Forumları, bu ülkelerin 100'den fazla şehrinde bulunan ve Türkiye'ye en çok turist getiren 1200 acentenin katılımı ile Antalya'da gerçekleştirildi.

15/05/2019 12:55
Coral 'En'leri Antalya'da ağırladı

Coral Travel ve Sunmar Tour Forumları, sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Rusya ve Ukrayna'nın en büyük tur operatörlerinden olan, OTI Holding iştirakleri Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour Rusya Forumları, 12 - 15 Mayıs tarihleri arasında Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara otellerinde eş zamanlı düzenlendi.

OTI Holding tarafından yapılan yazılı açıklamada etkinlikler ile ilgili şu detaylara yer verildi:

Forumlar sırasında sektördeki dijital gelişmeler, teknolojik yenilikler ve sezon satışlarının ele alındığı geniş katılımlı bir konferans, yeni projelerin, ikili ilişkilerin ve pazarlama aktivitelerinin partnerlerle tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları düzenlendi.

Toplantılarda, web projeleri, Sunmar hediye kartı, Coral Travel ın yeni uygulaması 'CoralBonus sadakat programı gibi yenilikler tanıtıldı. Bonus programı ile Coral Tavel müşterileri, satış ofislerinde yapacakları alışveriş sırasında kazanacakları bonusları biriktirme ve sonrasında bu bonuslarla ödeme yapma fırsatı bulacak.

İş birliklerinin değerlendirildiği bir workshop da yapıldı

Türkiye'nin en iyi otellerinden yaklaşık 80 tanesinin katılımı ile gerçekleşen, sezon yeniliklerinin, Türkiye tanıtımı ve satışlarının artırılmasına yönelik yeni çalışmalar ve iş birlikteliklerinin değerlendirildiği bir workshop da yapıldı.

Organizasyon kapsamında Titanic Mardan Palace otelinde ünlü Rus yıldız Mitya Fomin ve Multiverse grubunun solisti Nikita Presnyakov un sahne aldığı açık hava partisi ve Amara Dolce Vita da 'Karaoke Battle yarışması düzenlendi.

Zirve, acenteler için hazırlanmış takım oyunları ve akşamında, ünlü oyuncular tarafından sahneye konulacak olan ' With Love Do Not Joke tiyatro oyunu ile son bulacak.

 

Yorumlar