Continent Worldwide Hotels'ten 10 otellik anlaşma

Franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, Türkiye gayrımenkul sektöründe hızla büyüyen Master Realtor Türkiye ve Maliyetine Ev İnşaat Proje Geliştirme firması ile 10 lokasyon ve 10 otel işletmesi konularını içeren otel franchise ve yönetim sözleşmesi imzaladı.

20/09/2023 12:23
Continent Worldwide Hotels'ten 10 otellik anlaşma

Continent Villas & Suites Konya, ‘powered by Master Realtor’ markası ile işletilecek, bu tesis, yeni nesil yaşam alanı konseptinde tasarlanan grubun ilk tesisi olacak ve içinde, SPA, sağlık merkezi, hamam ve sauna, açık ve kapalı havuzlar, muhtelif cafe ve restaurantlar barındıracak. Termal suyu olan ve Türkiye’nin tek içilebilir mineral suyuna sahip olan bu ilk tesisin inşaatı, Ilgın, Konya’da başlayacak ve standard oda, suite odalar ve villalar toplamında 200 üniteye sahip olacak.

Bu yeni birliktelikten dolayı heyecanlı ve sevinçli olduklarını dile getiren Master Realtor Gayrimenkul ve Maliyetine Ev CEO’su Mustafa Özcan, “365 gün yaşanabilir ve her bir ünitenin sahiplerinin kendileri konaklamaladıkları sürelerde isterlerse otel konseptinde ünitelerini değerlendirebilecekleri ve gelir elde edebilecekleri, 4 yıl garantili amortisman süresi ve 20 yil garantili kira getirisi olan bu konseptin yönetimi için doğru operator partner’i ararken, diğer firmaların haricinde Continent Worldwide Hotels ile de görüştük.

"Diğer proje ve lokasyonları da önümüzdeki aylarda paylaşacağız"

Aklımıza en yatan ve gayet şeffaf bir şekilde tüm kurguları bizlere açıklayan, bu yolda beraber yürüyebileceğimizi toplantımızın ilk dakikalarından itibaren bize hissettiren tek firma Continent Worldwide Hotels oldu. Önümüzdeki aylarda Ilgın Konya haricindeki diğer lokasyon ve proje bilgilerimizi de paylaşacağız. Satışta olan ünitelerle ilgili bilgileri web sitemizden bulabilirsiniz” dedi.

Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ise, "Öncelikle Sayın Mustafa Özcan’a bize ve markalarımıza güvendikleri için çok teşekkür ediyorum. Ilgın, Konya projesi çok özel ve güzel bir proje. Toplamda 20.000 m2 üzerinde inşaa edilecek bu güzel resort otel, yılın her vakti ayrı bir güzelliğe sahip olacak ve ayrıca, daimi konaklamayı tercih edecek unite yatırımcıları da, tüm hizmetlerimizden yararlanmanın ayrıcalığını yaşayacak.

"Anlaşmamız toplamda 10 lokasyonu kapsıyor"

Anlaşmamız toplamda 10 lokasyonu kapsıyor ve çok kısa sürede bu lokasyonların bilgilerini vermiş olacağız. Tüm misafirlerimizi bizlerle birlikte bu yeni nesil yaşam konseptini keşfetmeye davet ediyoruz. Bu yeni projeler ile birlikte, Türkiye içinde hızla büyümeye devam etmekteyiz. Bursa, Kocaeli, Biga ve İstanbul’daki otel projelerimiz de devam etmekte.

Orta Doğu ve Afrika otellerimizin her geçen gün açılması, Global olarak, çok kısa bir süre içince Continent Hotels & Resorts ve Swiss Inn Hotels markalarımızın toplamda 50 tesisi geçeceğini ön görüyoruz. Bu bize, şeffaf ilişkiler ile yatırımcılarımızın güvenini kazandığımızı ve doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor" diye konuştu.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.