Concorde De Luxe Resort'ten Türkiye’de bir ilk

Concorde De Luxe Resort, Türkiye’de Preverisk Group tarafından Covid19 Sağlık ve Hijyen Denetimi kapsamında sertifika alan ilk konaklama tesisi oldu.

14/09/2020 14:13
Concorde De Luxe Resort'ten Türkiye’de bir ilk

Concorde De Luxe Resort, otel turizmcilik eğitim ve değerlendirme platformlarından Preverisk Group tarafından Covid 19  Sağlık ve Hijyen  denetimi kapsamındaTürkiye’de  sertifikayı almaya hak kazanan ilk konaklama tesisi oldu.

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde hizmet veren Concorde De Luxe Resort, misafirlerine yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra konfor ve güvenlik odaklı hizmet yaklaşımıyla uluslararası platformda bir kez daha önde gelen otellerin arasına girmeyi başardı.

Otel, turizm sektörü için danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti veren Preverisk Group tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Covid 19 Sağlık ve Hijyen  Sertifikası’nı Türkiye’de almaya hak kazanan ilk tesis oldu.

18 ülkede faaliyet gösteren Preverisk Group, Concorde De Luxe Resort’u, misafir güvenliği, gıda güvenliği, sağlık, hijyen ve risk yönetimi konularında aylık periyodik olarak gerçekleştirdiği denetimler sonucunda, 2019 yılında  Antalya’nın En İyisi olarak  da ödüllendirmişti.

Preverisk Güvenli Otel ve Preverisk Başarı sertifikalarının sahibi olan Concorde De Luxe Resort, aldığı önlemler ile sağlık,hijyen ,misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

 

 

Yorumlar