Club Familia Otel icradan satılıyor

İzmir'in Çeşme ilçesindeki 17 bin metrekare alana kurulu denize sıfır otel, 235 Milyon TL'den satışa çıkarıldı.

14/10/2023 12:18
Club Familia Otel icradan satılıyor

Çeşme Altınkum Mahallesi sınırlarında yer alan bir otel sahiplerinin borçlarından dolayı icradan satışa çıkarıldı. İlana göre ilçesinin eski otellerinden olan Familia Otel için açık artırma yapılacak. İlk açık artırma 29 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek. Halk TV'de yer alan habere göre, 17 bin 190 bin metrekare alana kurulu olan otelin açık artırması için 235 Milyon 897 Bin 888 TL bedel biçildi.

MUHAFAZAKAR OTEL OLARAK ANILIYOR

Çiftlikköy mevkiindeki 750 yataklı otel tesettür ve muhafazakar konseptinde hizmet veriyor. Otel daha önce de satışa çıkarılmış ancak satılamamıştı. Çiftlikköy'deki Club Familia Otel Çeşme isimli tesiste 250 standart, 6 suit oda ve 41 bungalowdan oluşuyor.

5 ana blok 14 adet iki katlı bungalov tipi binalar, restoran ve toplantı salonu olarak kullanılan 3 katlı bina, 2 adet açık havuz, 1 adet kral dairesi olarak kullanılan dubleks bina, amfitiyatro plaj, güneşleme yerleri, tenis kortu, basketbol sahası, çocuklar için oyun parkları ve otopark olarak dizayn edilen tesisler bulunan Club Familia Otel isimli tesiste kral dairesi olarak adlandırılan dubleks villa ise iki katlı ve deniz manzaralı.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.