ÇATOD ve ICITECH arasında işbirliği  protokolü imzalandı

Turizmde dijitalleşme günümüzün en önemli konularının başında yer alıyor. Bu kapsamda günümüz için çağdaş ve etkin müşteri ilişkileri yönetimi, dijital concierge hizmeti ve otel içi hizmetlerin online sunumu ile ilgili yenilikçi bir çözüm sunan ICITECH firması ile ÇATOD arasında işbirliği  protokolü imzalandı.

04/02/2021 12:56
ÇATOD ve ICITECH arasında işbirliği  protokolü imzalandı

Online ÇATOD Zoom platformundan gerçekleştirilen “ÇATOD ICITECH Protokol bilgilendirme toplantısına” ÇATOD üyeleri, ICITECH firması Genel Müdürü Gökhan Mercanoğlu, Satış Pazarlama Direktörü Bahadır Çakar, Satış ve Pazarlama Müdürü Filiz Gürbüz katıldı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, “ÇATOD ORTAK PAZAR markamızla tüm üyelerimiz için rekabet ve maliyet avantajı üretmek, Çanakkale turizm sektörü için değer üretmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Dijital dönüşüm tüm sektörlerde olduğu gibi turizm sektörünün öncelikli birinci gündemidir.

Üyelerimiz için ayrıcalıklı ve avantajlı bir protokol imzaladık

Bu kapsamda üyelerimiz için ayrıcalıklı ve avantajlı bir protokol imzaladık. İşlerimizin devamlılığı ve gelişimi için misafir memnuniyeti birinci önceliğimiz olmalıdır. Diğer taraftan Covid sonrası süreç sektörde temassız iletişim sunan teknolojilere olan ihtiyacı yükseltmektedir.

ICITECH firmasının sunduğu ICIBOT ile misafir ilişkileri yönetimi, concierge hizmetleri, otel içi hizmet ürünlerinin online sunumu, otel içi ve misafir deneyimi süreçlerinin takibi alanlarında yenilikçi bir çözümü ÇATOD üyelerimize ayrıcalıklı bir antlaşma ile sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  ICITECH Teknoloji A.Ş. firmasının yetkililerine ÇATOD ailesi ile gerçekleştirdikleri işbirliği için teşekkür ederiz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.