Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da üst düzey atama

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un Satış & Pazarlama Direktörü Hakan Öztürk oldu.

08/06/2021 14:52
Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da üst düzey atama

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un Satış ve Pazarlama Direktörü  Hakan Öztürk oldu.

Akdeniz Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Hakan Öztürk, eğitiminin ardından global otel markalarında görev aldı. Uluslararası otelcilik tecrübesi ile sektörün başarılı ve deneyimli isimlerinden olan Hakan Öztürk, Biblos Resort Alaçatı, Six Senses Kaplankaya, Doğuş

Turizm Grubu, The St.Regis İstanbul, Mandarin Oriental Hotel Group, Grand Hyatt Dubai, Park Hyatt İstanbul gibi saygın otel markalarında üst düzey satış yöneticisi olarak görev aldı. Hakan Öztürk, 2O yıla yaklaşan otelcilik tecrübesini ve birikimini bundan sonra Caresse a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum için kullanacak.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir