Çağdaş Holding'ten Bodrum’a ikinci Akana geliyor

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “İnşaat ve turizm alanındaki özgün projelerimize yenilerini ekleyeceğiz. Akana markasıyla Cennet Koyu’nda ilkini açtığımız butik otelin, ikincisini de yine Bodrum’da çok özel bir lokasyonda hayata geçireceğiz” dedi.

09/09/2022 13:44
Çağdaş Holding'ten Bodrum’a ikinci Akana geliyor

Çağdaş Holding, gayrimenkul ve turizm projelerine ağırlık verecek. Bodrum’un turizminde marka imajını güçlendirecek projelere ve iş birliklerine imza atan Çağdaş Holding, Bodrum Turgutreis’te Swissotel Resort Bodrum Beach, Bodrum Yokuşbaşı’nda Swissotel Residences Bodrum Hill ve Bodrum Cennet Koyu’nda Akana Hotel projeleriyle Bodrum’a dünyanın önemli markalarını getirdi.

Bodrum’un sadece Türkiye için değil dünya turizm atlasında çok önemli bir değer olduğunu belirten Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “Beton sektöründe yıllarca kalite ve güvenin adresi olarak hem kendi inşaat projelerimize hem de Bodrum Yarımadası’ndaki seçkin konut ve otel projelerine beton tedariğinde bulunarak bölgenin gelişimine katkı sağladık.

Bodrum’a ikinci Akana geliyor

Ancak pandemiyle birlikte Bodrum’a artan ilgi ve talep sonucu artışa geçen yapılaşmanın ardından yeni bir döneme girmeye ve değişime karar verdik. Evimiz olan Bodrumumuzda tedarikçi değil; sürdürülebilir bir Bodrum’a yön veren tarafta olmak istedik. Bu vizyonla alışılagelmişin dışında daha duyarlı, daha seçici ve özel projeler geliştirme kararı aldık” dedi.

İnşaat ve turizm alanındaki özgünlüklerini koruyarak hedeflerini daha da büyüteceklerini belirten Çağlar, turizmde Akana markasıyla Cennet Koyu’nda ilkini açtıkları butik otelin, ikincisini de yine Bodrum’da çok özel bir lokasyonda açacaklarının bilgisini paylaştı. Çağlar, “Doğasından tarihine, kültürel dokusundan mimari estetiğine kadar Bodrum’un tüm değerlerine sahip çıkmaya ve bu değerleri en üst düzeyde gözeten projelerimizle, Bodrum’un marka algısını korumaya, geliştirmeye ve sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.