Bodrum’un ünlü oteli el değiştirdi

Bodrum’un en lüks projelerinden biri olan Swissotel Residences Bodrum Hill el değiştirdi. Çağdaş İnşaat’a ait olan otel ve projedeki villalara hizmet veren şirketin yeni sahibi Avrupa Konutları oldu.

27/12/2023 17:06
Bodrum’un ünlü oteli el değiştirdi

Bodrum girişinde bulunan ve Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan’ın da evinin bulunduğu Swissotel Residences Bodrum Hill el değiştirdi. Projenin içerisinde bulunan otel ve villalara hizmet veren şirket Avrupa Konutları tarafından satın alındı. Satın alınma resmi olarak henüz gerçekleşmedi ama tarafların anlaştığı ve önümüzdeki günlerde konuyla ilgili açıklama yapacağı öğrenildi.

patronlardunyasi.com’dan Meltem Günay’ın haberine göre, Bodrum Kalesi, Kos Adası ve Karaada manzarasına hakim olan proje Çağdaş İnşaat tarafından 32 dönüm üzerine inşa edildi. Proje 124 odalı otel ve bağlı rezidanslardan oluşuyor. Toplam 55 ünitenin yer aldığı projede konutlar 90-559 metrekare aralığında daire, dubleks ve villalardan oluşuyor.

Satın alımla ilgili resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde değerlendirme raporunun tamamlanmasının ardından açıklanması bekleniyor. Projedeki villalar şahıslara ait ama villa sahipleri otelin açık/kapalı havuzları, restoran-bar, spa, fitness center, masaj odaları, Türk hamamı, toplantı odaları ve diğer seçkin hizmet ünitelerinden faydalanabilme imkânına sahip olacaklardır. Konut sahipleri ayrıca Swissotel kirama sistemine dahil edilerek dilerlerse konutlarını işletmeye kiralayabiliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.