Yöneticilerimizin yüzde 85’i kadın... Bodrum’da 10 Milyon TL'lik yatırımla kadın istihdamına destek

Cactus Şirketler Grubu’nun  genç yöneticisi Nurçe Erben, Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum’da, 10 Milyon TL’lik yatırıma imza attı.

14/04/2022 12:44
Yöneticilerimizin yüzde 85’i kadın... Bodrum’da 10 Milyon TL'lik yatırımla kadın istihdamına destek

Bodrum’un popüler tatil beldelerinden Yalıkavak’ta Elementa Boutique Hotel, Fleur Beach Hotel, Mirage Hotel ve Bodrum merkezde ise Manzara Boutique Hotel'e yaptığı 10 Milyon TL'lik yatırımla adından söz ettire, turizm sektörünün kadın yatırımcılarından Nurçe Elben, kadın istihdamına verdiği destekle de dikkat çekiyor. 

Dünyaca ünlü markalar, restoranlar ve gece kulüpleri ile Bodrum’un kalbi olan Yalıkavak’ta gerçekleştirdiği yatırımla, Bodrum'un dünya markası olma yolculuğuna katkıda bulunan Erben, "Bünyemizde yer alan yöneticilerimizin yüzde 85’ini kadınlar oluşturuyor" dedi.

Üç yeni otel projemizle kadına istihdam olanağı sunmaya devam edeceğiz

"Yaptığımız yatırımlar ve hayata geçirdiğimiz projelerle dünya çapında bir marka olacağız" diyen Nurçe Erben, “Bir kadın girişimci olarak, iş hayatında kadınların her zaman daha değerli olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda, bünyemizde yer alan yöneticilerimizin yüzde 85’ini kadınlar oluşturuyor.

Bu yıl hayata geçirdiğimiz üç yeni otel projesi ile kadına istihdam olanağı sunmaya devam edeceğiz. Amacımız yaptığımız 10 Milyon TL’lik yatırımla, sadece Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum değil, dünya turizmine katkı sağlamak” diye konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.