BN Hotel Thermal & Wellnes'ten nisan ayına özel kampanya

Akdeniz’in kadim topraklarında, doğası, tarihi ve kültürüyle insanlığı kucaklayan Mersin’de şifa ve iyilik odaklı konaklama felsefesinden yola çıkarak hizmet veren BN Hotel Thermal & Wellness, Ramazan Bayramı’nı da içine alan Nisan ayında misafirlerine özel konaklama paketleri hazırladı.

04/04/2023 22:59
BN Hotel Thermal & Wellnes'ten nisan ayına özel kampanya

Mersin doğası, tarihi, mutfağı, kültürel zenginliği ve bereketli topraklarıyla Türkiye’nin gizli kalan cenneti… Danyal Peygamber’den Aziz Pavlus’a, Şahmeran’dan Antik Roma yoluna 9 bin yıllık tarihe şahitlik eden, Akdeniz ve Toroslar’ın cömertçe sunduğu tüm güzelliklere kucak açan ve daha fazla tanınmayı hak eden güvenli liman şehri Mersin’de konumlanan BN Hotel Thermal & Wellness, bölge turizmine kazandırılan önemli bir değer.

Türkiye’nin en değerli termal kaynağından gelen şifalı suyu, çeşitli bakım ve masajlarla özel hizmet veren ülkenin en donanımlı SPA’sı, kendi topraklarında yetiştirdiği besinlerle zenginleşen mutfağından çıkan enfes lezzetleri, evde hissettiren konforlu ve şık odalarıyla BN Hotel ailelerin öncelikli tercihi oluyor.

Nisan ayı için özel konaklama paketi 

Çocuk dostu otel olarak her detayın aileler için özenle hazırlandığı BN Hotel’de termalin iyileştirici gücüyle şifalanarak tatil yapmanın keyfine varılıyor. Resort ve termal otelcilik hizmetinin birleştiği “lifestyle thermal” konseptini ilk kez Türkiye ile buluşturan otel, Nisan ayı için özel bir konaklama paketi hazırladı.

BN Hotel 3 gece kal 2 gece öde, 4 gece kal 3 gece öde, 7 gece kal 5 gece öde gibi fırsatların yanında uzun süreli konaklama yapmak isteyen misafirleri için 15 gün ile 30 gün arası konaklamalarda yüzde 50, 30 gün üzeri konaklamalarda ise yüzde 65 oranında indirim olanağı sağlıyor. Nisan ayını Ramazan ruhuna yakışır şekilde çeşitli etkinliklerle zenginleştiren otelde gölge oyunu, ney dinletisi ve fasıl misafirlerin ruhuna iyi gelecek.

Türkiye’nin en donanımlı SPA’sında, tam 35 farklı termal havuz yer alıyor

Mersin’e 15 dakika uzaklıkta, 450 dönüm arazi üzerinde, 348 dönümü tarımsal faaliyetler, 102 dönümü otel yerleşkesi olarak yükselen BN Hotel Thermal & Wellness 12 ay tatil yapılabilecek konfor, sağlık ve iyiliğe odaklanan özel bir otel. Otelde 11.500 m2 alana kurulu Türkiye’nin en donanımlı SPA’sında, tam 35 farklı termal havuz yer alıyor.

BN Hotel Thermal & Wellness 9 farklı oda kategorisinde 249 oda, 3 villa, 644 yatak kapasitesi ile farklı ihtiyaçlara yönelik alternatifli konaklama sağlıyor. İçme kürü olarak kullanılan ve sayısız rahatsızlığa şifa olan termal suyu ile Türkiye’de ayrıcalıklı oteller arasında yer alan BN Hotel Thermal & Wellness’ın havuzlarında termal su, 38 ile 41 derece arasında farklı sıcaklık değerlere sahip.  Otelde bütünsel sağlık anlayışı ile hazırlanmış kişiye özel programlar ile ayrıcalıklı bir SPA deneyimi yaşatılıyor.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.