Bilgili'nin Miami'deki otelinin açılışına yıldız yağacak

Serdar Bilgili, 103 Milyon Dolara Miami’de aldığı The Raleigh Hotel’de, açılış partisi verecek. Davete Yunan şarkıcı Antonis Remos ve Victoria’s Secret meleği Elsa Hosk gibi yıldızlar katılacak.

13/03/2019 13:54
Bilgili'nin Miami'deki otelinin açılışına yıldız yağacak

ABD'deki yatırımlarına hız veren Serdar Bilgili, geçen ay ortağı Michael Shvo ile 103 Milyon Dolara (yaklaşık 561 Milyon Lira) satın aldığı The Raleigh Hotel'in açılışı için kolları sıvadı.

Bilgili ile Shvo, ünlü modacı Tommy Hilfiger ve ortağı Ferit Şahenk'ten satın aldıkları Miami'deki otelin kapılarını önümüzdeki ay açmaya hazırlanıyor. Patronlar Dünyası'nda yer alan habere göre, 2017'deki Irma Kasırgası'ndan bu yana kapalı olan oteli eski günlerine kavuşturmayı hedefleyen Bilgili, bunun için de yıldızlı bir açılışa imza atmayı planlıyor.

HAZIRLIKLARA START VERDİLER

Sosyetik işadamı, otelin açılışına yakın dostu olan Yunan şarkıcı Antonis Remos'u davet edecek. Bilgili'nin kız arkadaşı Ece Yosmaoğlu ile ev sahipliği yapacağı açılış davetinde dünyaca ünlü İsveçli manken ve Victoria's Secret modeli Elsa Hosk da hazır bulunacak.

Geçtiğimiz günlerde Miami'ye giden Bilgili, ortağı Michael Shvo ile açılış daveti için hazırlıklara başladı. Yıldızlar geçidine sahne olacak açılış daveti de merak konusu oldu.

Yorumlar