Bentour Info gezilerine Antalya'dan başladı

Özel transfer, Premium havalimanı servisi, Kurşunlu şelalesi ve antik şehir Perge turu – Bentour Reisen bu program içeriği ile " Bentour Quality Trip" altında 2022 Yaz sezonunun ilk info grup gezisini düzenliyor.

08/04/2022 12:46
Bentour Info gezilerine Antalya'dan başladı

6 Nisan'da başlayan ve Antalya’da gerçekleşen Info gezisi, Bentour Reisen’in "Special Services" ürünleri hakkında yaşanması gereken herşeyi içeriyor. 15 katılımcı seyahat acente partnerleri aşağıda belirtilen partner otelleri ziyaret edecek.

Bu sene de her zaman olduğu gibi, Bentour Reisen'in odak noktası Seyahat acenteleri olacak. " Bentour Quality Trip" gezisinde katılımcı seyahat acentaları ürün ve destinasyon hakkında bilgilendiriliyor. Bu geziye eşlik eden Bentour otel rehberleri, otel partnerleri ve seyahat acentası meslektaşları ile bilgi alışverişi yapma imkanı bulacaklar.

Seyahat acenteleri bizim için en önemli başarı faktörüdür 

Bentour Reisen Almanya Genel Müdürü Songül Göktas-Rosati, "Seyahat acenteleri bizim için en önemli başarı faktörüdür ve partnerlerimizi satış konsunda en iyi şekilde desteklemek istiyoruz. "Bentour Quality Trip" ile seyahat acentelerine satış için değerli ipuçları ve püf noktaları sağlayabilir, hizmetlerimizi ve kalite standartlarımızı daha iyi aktarabiliriz." belirtti.

10'dan fazla "Bentour Quality Trip" planlama aşamasında ve kayıt için paylaşıldı. Bunlara İzmir ve Kemer, Willy Sharnow Vakfı ile Hollanda pazarına özel bir gezi de eklenecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.