Bentour ekibini güçlendirdi... Stratejik büyümeye gidiyor

Christian Griese ve Remo Weidmann ile Bentour Reisen iki turizm uzmanı kazandı. Bentour Reisen bu iki uzmanla IT / NewBusiness alanlarında stratejik olarak büyümeye gidiyor.

05/04/2022 12:03
Bentour ekibini güçlendirdi... Stratejik büyümeye gidiyor

Bentour iki yeni görevlendirmeyle kadrosunu güçlendirdi. Remo Weidmann, şirkette uçuş ve yan gelirler alanında koordinasyonu ve yapılanmaya odaklanacak. 42 yaşındaki İsviçreli uzman, daha önce Kuoni, Hotelplan ve Bedfinder için uçuş satın alma ve uçuş koordinasyonunun verimlilik ve gelir yönetimi alanlarında çalıştı. En son Nezasa AG' şirketinde muhasebe müdürü olarak görev aldı. 

34 yaşındaki Christian Griese ise Bentour Reisen'de IT yönetimini devraldı. Alman asıllı Christian Griese IT alanındaki uzmanlık bilgisini Alltours Reisen Düsseldorf’da takım lideri olarak geliştirdi.

Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur "Otomatik süreçlerin kurulması ve yapılandırılması ile, misafire yönelik hizmetlere odaklanmamız, uzun süredir çelişkili olmaktan çıktı. Misafirlerimize maksimum kolaylık sağlamak için, bu alandaki artan yatırımlarımızla süreçlerimizi daha da optimize etmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

Remo Weidmann ve Christian Griese 1 Nisan 2022' itibariyle Bentour Reisen’de görevlerine başladılar.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.