Belgin Aksoy “İyi yaşamı dönüştüren en etkili 30 kişi” listesinde

Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, dünyada önde gelen iyi yaşam öncülerinin arasında yerini alarak, Medika Life tarafından “Wellness Influencer and Voice of Health – İyi Yaşam Öncüsü ve Sağlığın Sesi” seçildi.

05/01/2023 22:26
Belgin Aksoy “İyi yaşamı dönüştüren en etkili 30 kişi” listesinde

Bilimsel olarak doğrulanmış ve eyleme geçirilebilir sağlık bilgilerini dünya ile buluşturmaya adanmış bir sağlık bilgileri platformu olan Medika Life, 4 Ocak Çarşamba günü dünyanın sağlık ve iyi yaşama olan yaklaşımını değiştiren seçkin isimlerini “İyi Yaşamı Dönüştüren En Etkili 30 Kişi” listesi ile açıkladı.

Türkiye’den sadece Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, dünyada önde gelen iyi yaşam öncülerinin arasında yerini alarak, Medika Life tarafından “Wellness Influencer and Voice of Health – İyi Yaşam Öncüsü ve Sağlığın Sesi” seçildi.

Listeye Türkiye’den tek kişi olarak seçilmek onur verici

“İyi Yaşamı Dönüştüren En Etkili 30 Kişi” listesinde yer alan Belgin Aksoy’a Eski ABD Sağlık Dairesi Başkanı – Dr. Richard Carmona, Cleveland Clinic Kurucu Başkanı ve Hekimi - Dr. Michael Roizen, Blue Zones Kurucusu – Dan Buettner, Koruyucu Hekimlik Araştırma Enstitüsü’nün Kurucusu ve Başkanı – Dr. Dean Ornish, Netflix serisi Moving Art yönetmeni – Louie Schwartzberg, Harvard Business School Kıdemli Öğretim Görevlisi ve Yazar – John Macomber, Global Wellness Institute ve Global Wellness Summit’in Başkanı ve CEO'su – Susie Ellis, İtalya İyi Yaşam Vakfı Direktörü – Federica Alberti gibi sağlık ve wellness sektörün dünyaca ünlü liderleri eşlik ediyor.

Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, “Dünyada sağlık ve wellness sektörünün önde gelen liderlerinden oluşan bu listeye Türkiye’den tek kişi olarak seçilmek onur verici. Başarımı Global Wellness Day’e inanan, misyonumuza destek veren herkesle paylaşıyorum. Paha biçilmez bir yeni yıl hediyesi ve motivasyon oldu bana.” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.