Ayhan Bektaş: Otel portföyümüzü genişleteceğiz

2023 yılında başta Avrupa olmak üzere 13 ülkedeki tur operatörleri vasıtasıyla Türkiye’nin tüm destinasyonlarında artış hedeflediklerini belirten Coral Travel Group Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, "Xanadu Resort Hotel, Seven Seas ve Otium markaları altında dört ülkede faaliyet gösteren 25 otellik portföyümüzü genişletmeye devam edeceğiz" dedi.

29/12/2022 14:33
Ayhan Bektaş: Otel portföyümüzü genişleteceğiz

2023 yılında başta Avrupa olmak üzere 13 ülkedeki tur operatörleri vasıtasıyla Türkiye’nin tüm destinasyonlarında artış hedeflediklerini belirten Coral Travel Group Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, şunları söyledi:

“2023 yılı toplam hedefimiz olan 3,2 milyon koltuk kapasitesinin 1,8 milyonunu Türkiye’ye planlamaktayız. Sırasıyla Mısır, Yunanistan, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Tunus gibi ülkeler de talep gören destinasyonlar arasında bulunmaktadır. 2023 yılı hedefleri arasında otelcilik faaliyetleri de önemli bir yer tutmaktadır. Xanadu Resort Hotel, Seven Seas ve Otium markaları altında dört ülkede faaliyet gösteren 25 otellik portföyümüzü genişletmeye devam edeceğiz.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.