Avrupa'da pazar payımız büyüdü... Daha da agresif olacağız

Anex Tour Almanya ve Orta Avrupa Müdürü Murat Kızılsaç, Almanya’daki Anex markalarının 2022 yılında Avrupa Pazar payının daha da büyüdüğünü söyledi.

08/06/2022 12:33
Avrupa'da pazar payımız büyüdü... Daha da agresif olacağız

Murat Kızılsaç, yaptığı açıklamada, Almanya Anex markaları olarak planladıkları sayılarda hedeflerine devam ettiklerine dikkat çekerek, ‘’Diğer operatörlere göre pazar payımızı çok hızlı arttırdık. Bu planlamamız da vardı. Pandemi dönemi  demiştim. ‘Ben sayıya bakmıyorum, pazar payımızı nasıl arttırır ona bakıyorum’ diye. Söylediğimizi gerçekleştirdik, pazar payımızı 2021 de arttırdık ve 2022 de çok daha fazla artacak’’ dedi.

Misafir sayısı beklenenin üzerinde

Kızılsaç, Nekkerman’nın paket hesaplarını yaptıklarını ve satışa çıktıklarını, 5 Nisan tarihinden itibaren açılan satışların çok iyi gittiğini, bu yıl beklenenin üzerinde Misafir olduğunu belirtti.

2023 de daha da agresif olacağız

"2022 yılı çok iyi gidiyor. 2023 yılında daha da agresif olacağız ve Avrupa Pazar payımızı daha da artıracağız. Öger  Tour’un satışları iyi gidiyor ama daha da iyi olması gerekiyor. Öger'in satışları artık pazarda kendini hissettiriyor ve rakiplerde bunun farkında

Türkiye’de Rusya Ukrayna açığı İngiltere pazarının ve  Avrupa pazarının üstüne koysak ta  yine de kapanmaz ama yüksek sezonda oteller dolar. Yani Rusya ve Ukrayna pazarlarının  etkisi ön ve arka sezonlarda hissedilir. Yaz açığı İngiltere ve Avrupa pazarı ile kapanır ama ön ve arka sezonlarda oteller dolmaz.’’


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.