ATF23’te “%100 Turizm” konuşulacak

Antalya Turizm Fuarı’nın, "2024’te Yeni Fırsatlar" teması ve “%100 Turizm” başlığı altında, ilham olan ilgi çekici oturum programı ve vizyon katacak konuşmacıları açıklandı.

06/10/2023 22:17
ATF23’te “%100 Turizm” konuşulacak

Antalya Turizm Fuarı’nda "2024’te Yeni Fırsatlar" temasında 5 ayrı sahnede “%100 Turizm” konuşulacak. gmTalks, ATF- Tech, ATF-Tour Guide Corner, ATF-Comunication ve Başkanlar Sahnesi; sektörün karşılaştığı zorlukların tespiti ve çözümleri için beyin fırtınalarına; turizmin geleceğini şekillendirecek yeni ve farklı fikirlere sahne olacak.

ATF23’ün; Türkiye ile dünya pazarlarının ilişkilerini araştıran ana sahnesinde, ’gmTalks’ ile; sağlık, havacılık, hedef pazarlar, çevrimiçi seyahat ve iletişim üst başlıklarında yeni fırsatlara dair fikirleri gündeme taşıyacak.

1920 dakika boyunca %100 Turizm

ATF23’te gmTalks’un yanı sıra üç ayrı sunum sahnesi daha bulunacak. 26-27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Antalya Turizm Fuarı’nın ATF- Tech, ATF-Tour Guide Corner, ATF-Comunication sahnelerinde, toplam 32 alt başlıkta, 100’e yakın konuşmacı kendilerine ayrılan 1920 dakika boyunca “%100 Turizm” konuşma fırsatı bulacak.

Türkiye ve dünya turizminin öncü markalarından, konusunda uzman çok sayıda profesyonel gmTalks sahnesinde; bilgi, deneyim ve fikirlerini paylaşacak. Sektörün en etkili seslerinden 100 kadar uzman konuşmacı bu sahnede, Türkiye seyahat ve turizminin 2024 manzarasını keşfe çıkacak.

Hem bilgi hem de ilham verici oturumlar

Daha önce benzeri görülmemiş bir devinim içerisindeki seyahat endüstrisinin tüm aktif yapı taşlarını bir araya getirecek olan ATF23’te; gmTalks, ATF- Tech, ATF-Tour Guide Corner, ATF-Comunication ve Başkanlar Sahnesi turizmi çağın ilerisine taşıyacak basamaklar olacak.

ATF panelleri "2024’te Yeni Fırsatlar" teması altında, gündemi değerlendirmek, ilham vermek ve yenilik yapmak için tasarlanmış çeşitli oturumlar vaat ediyor.

Seyahat endüstrisinin bilgi merkezi olacak

Bu yıl gmTalks sahnesi seyahat endüstrisi için bir bilgi merkezi olacak. ATF23’te bu sahneye çıkacak deneyimli ve yenilikçi sektör liderleri; sağlık ve spor turizmi, seyahat teknolojileri, ana ve alternatif pazarların öngörüleri, kurumsal seyahat, eğlence ve seyahat teknolojisini kapsayan konularda; iç görülerini ve uzmanlıklarını paylaşacak. Antalya Turizm Fuarı’nın dört ayrı sahnesinin konuşmacıları; sektörün benimsemesi gereken proaktif duruşu farklı açılardan özetleyecek.

Antalya Turizm Fuarı kurucusu GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, bu yıl gerçekleştirilecek oturumların çeşitliliğine değinerek; “ATF23 için Türkiye turizminin ilgili pazarları ve konaklama sektörünün tanınmış marka kurum ve kişileri ile ‘%100 Turizm’ başlığında Türkiye turizmi için gelişimi, trendleri, temel endüstri kaygılarını ve sürdürülebilirliğin her zaman önemli olan yönünü inceleyeceğiz.” açıklamasını yapıyor.

AÇILIŞ KONUŞMALARI

26.10.2023

10:30 Selçuk Meral - GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı

10:40 Kaan Kaşif Kavaloğlu - AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) Başkanı

10:55 Ali Bahar – ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası) Başkanı

11:10 Erkan Yağcı - TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) Başkanı

11:25 Firuz Bağlıkaya - TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) Yönetim Kurulu Başkanı

11:40 Muhittin Böcek - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı

11:55 Hulusi Şahin - Antalya Valisi

12:10 Fikri Ataoğlu - K.K.T.C. Turizm, Kültür, Gençlik, ve Çevre Bakanı

12:30 Mehmet Nuri Ersoy - Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.